Komunikaty

IVECO Poland otrzymało tytuł Fleet Leader 2018 podczas targów Fleet Market

​​Podczas dziesiątej edycji ogólnopolskich targów motoryzacyjno-biznesowych FLEET MARKET 2018, które odbyły się 21 listopada br. w Warszawie, przedstawiciele redakcji magazynu Fleet wręczyli IVECO Poland statuetkę FLEET LEADER 2018. Wyróżnienie to jest przyznawane osobom, stowarzyszeniom lub firmom z branży motoryzacyjnej i flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku.

Warszawa, 22 listopada 2018 r.

IVECO Poland było uczestnikiem ogólnopolskich targów FLEET MARKET 2018, podczas których zaprezentowało pojazdy IVECO Daily z rodziny Blue Power. Na stoisku IVECO, w Strefie Czystego Transportu, można było zobaczyć pojazdy napędzane sprężonym gazem ziemnym (CNG), między innymi w wersji z automatyczną skrzynią biegów Hi-Matic, wyposażoną w osiem przełożeń.

Tytuł Fleet Leader 2018 dla IVECO Poland został przyznany za wprowadzenie ekologicznych układów napędowych CNG/LNG w całej gamie pojazdów dostawczych i ciężarowych.

W imieniu IVECO Poland, nagrodę odebrał Pan Maciej Majdax – Product Manager Daily. Wyróżnienia Fleet Leader wręczyli przedstawiciele redakcji Fleet: Pan Michał Hutyra - Redaktor Magazynu Fleet oraz Pan Krzysztof Turczak - Dyrektor Handlowy Magazynu Fleet.

Firma IVECO, realizując wizję zrównoważonego transportu, jest dziś pionierem oferującym pełną gamę pojazdów z napędem alternatywnym, od autobusów przewożących ludzi w centrach miast poprzez lekkie miejskie samochody użytkowe w wersjach osobowych i dostawczych, po autobusy i samochody ciężarowe wykorzystywane w transporcie międzymiastowym oraz samochody ciężarowe zasilane LNG, przeznaczone do eksploatacji na dalekich trasach. Ponadto w 2018 roku firma IVECO zapisała się w historii targów IAA jako pierwszy producent ze stoiskiem w 100% wolnym od silników Diesla i pełną ofertą alternatywnych napędów.

IVECO

IVECO jest marką należącą do grupy CNH Industrial N.V., będącej międzynarodowym liderem w sektorze dóbr kapitałowych, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku (NYSE: CNHI) oraz na Mercato Telematico Azionario Giełdy Włoskiej (MI: CNHI). IVECO projektuje, produkuje i wprowadza na rynek szeroką gamę pojazdów, w tym: lekkie, średnie i ciężkie auta użytkowe, pojazdy przeznaczone do eksploatacji poza utwardzonymi drogami, a także auta do misji terenowych.

Szeroki asortyment produktów marki obejmuje wszystkie segmenty pojazdów użytkowych. Gamę pojazdów dostawczych reprezentuje IVECO Daily z DMC od 3 do 7,2 tony. IVECO Eurocargo reprezentuje segment pojazdów dystrybucyjnych oraz pod specjalne zastosowania z DMC od 6 do 18 ton. Grupę pojazdów powyżej 18 ton reprezentują IVECO Stralis do zastosowań w transporcie dalekobieżnym, IVECO Stralis X-Way dedykowany min. do zadań komunalnych i budowlanych na drogach utwardzonych oraz w lekkich warunkach terenowych. Gamę dopełnia IVECO Trakker przeznaczony do zadań budowlanych oraz eksploatacji poza drogami utwardzonymi. Pod marką IVECO Astra firma produkuje pojazdy przeznaczone do eksploatacji poza utwardzonymi drogami - podwozia pod zabudowę i pojazdy specjalistyczne. ​

IVECO zatrudnia na całym świecie prawie 21 000 pracowników. Firma zarządza zakładami produkcyjnymi w siedmiu krajach w Europie, Azji, Afryce, Oceanii i Ameryce Łacińskiej, gdzie wytwarzane są pojazdy wyposażone w najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie. 4200 salonów sprzedaży i stacji obsługi w ponad 160 krajach gwarantuje wsparcie techniczne niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie eksploatowany jest pojazd IVECO.

Więcej informacji o firmie IVECO: www.iveco.com

Więcej informacji o grupie CNH Industrial: www.cnhindustrial.com