Komunikaty

Nowy, autoryzowany punkt sprzedaży i serwisu IVECO rozpoczyna działalność w Lipinach k/Pilzna

Wchodząca w skład Grupy Omega Pilzno spółka STC otworzyła drugi na Podkarpaciu autoryzowany punkt sprzedaży i serwisu, oferujący nowe samochody IVECO z gamy lekkiej i średniej oraz obsługę serwisową pełnej gamy pojazdów IVECO.

 

Lipiny k/Pilzna, 1 marca 2022 r.  

 

Nowy oddział dysponujący autoryzacją IVECO zlokalizowany jest w miejscowości Lipiny koło Pilzna, bezpośrednio przy drodze krajowej 94. Taka lokalizacja obiektu zapewnia Klientom łatwy dojazd oraz możliwość skorzystania z dużego i wygodnego parkingu. Nowo otwarty oddział oferuje sprzedaż pojazdów IVECO gamy lekkiej i średniej, w tym doradztwo w zakresie dopasowania zarówno pojazdów, jak i zabudów do specyfiki prowadzonej przez Klientów działalności oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne lekkich, średnich i ciężkich samochodów IVECO.

W nowej placówce istnieje również możliwość skorzystania z usług obejmujących finansowanie oraz ubezpieczenie pojazdów. 

 

Serwis STC w Lipinach posiada 7 stanowisk naprawczych, w tym 2 kanały umożliwiające naprawy zestawów gamy ciężkiej. Placówka świadczy także usługi doposażenia pojazdów w instalacje wyposażenia dodatkowego, achografów wraz z ich kalibracją, regulacji geometrii zawieszenia w technologii 3D oraz kompleksowej obsługi ogumienia. Serwis dysponuje najnowocześniejszymi urządzeniami diagnostycznymi. Doświadczona i przeszkolona kadra mechaników wykonuje naprawy usterek mechanicznych, usuwania awarii elektrycznych i elektronicznych, napraw zabudów oraz kompleksowych napraw układów kierowniczych oraz zawieszenia pojazdów, których prawidłowe wykonanie potwierdzić można za pomocą wydruku geometrii wykonanym w formie obrazu 3D. Nowy oddział dysponuje także dobrze zaopatrzonym magazynem oryginalnych części zamiennych oraz prowadzi ich sprzedaż, także w formie wysyłkowej. Na terenie obiektu znajduje się również nowoczesne Centrum Likwidacji Szkód, które zapewnia kompleksową i szybką obsługę w zakresie likwidacji szkód i napraw powypadkowych.

 

„Bardzo cieszymy się z otwarcia przez spółkę STC drugiego już na Podkarpaciu autoryzowanego serwisu wraz z placówką dealerską IVECO. Dzięki niej będziemy mogli być jeszcze bliżej naszych klientów operujących w tym dynamicznie rozwijającym się regionie Polski. Coraz bardziej rozbudowana sieć autoryzowanych punktów sprzedaży i serwisu IVECO nie tylko pozwala zaoszczędzić naszym klientom cenny czas i pieniądze, ale także daje im wygodny dostęp do szeregu wspierających biznes transportowy usług dodatkowych. Nasza dotychczasowa współpraca ze sprawdzonym partnerem, którym jest firma STC, pozwala mieć pewność, że świadczone przez nią usługi będą stały na najwyższym poziomie, co powinno usatysfakcjonować wszystkich korzystających z pojazdów marki IVECO w swojej codziennej pracy." - powiedział Daniel Wolszczak, Dyrektor Generalny IVECO Poland

 

„Uruchamiany przez nas dzisiaj drugi autoryzowany punkt sprzedaży i serwisu marki IVECO jest kolejnym krokiem w rozwoju zarówno Grupy OMEGA Pilzno, jak i w umacnianiu marki na trenie Podkarpacia. Cenimy partnerską współpracę z IVECO Poland, a inwestycja STC w Lipinach jest tego dowodem." - powiedział Mariusz Godawski, Prezes Zarządu STC Sp. z o.o. i Grupy OMEGA Pilzno.

 

Spółka STC jest częścią Grupy OMEGA Pilzno – lidera wśród polskich firm branży TSL. STC to działający na Podkarpaciu jedyny dealer i serwis marki IVECO. Firma rozpoczęła swoją działalność w roku 2016 i ma swoją siedzibę w Rzeszowie przy ul. Rzecha 7. Oddział w Lipinach k/Pilzna jest drugim autoryzowanym oddziałem spółki STC na Podkarpaciu. Spółka stale się rozwija chcąc zapewnić Klientom obsługę na najwyższym poziomie w komfortowym otoczeniu. Wyróżnia się obiektami, które są wykonane według najnowocześniejszych trendów architektonicznych z zachowaniem pełnej funkcjonalności. Jednak innowacja w przypadku STC to nie tylko fasada budynków, to przede wszystkim fachowy zespół i najnowsza technologia z której korzysta oraz wiedza którą chce się dzielić ze swoimi klientami. W swoich serwisach kładzie nacisk na jakość obsługi i relacje z klientami.

 

 

IVECO

IVECO jest marką Iveco Group N.V. (MI: IVG). IVECO projektuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę lekkich, średnich i ciężkich pojazdów użytkowych, ciężarówek terenowych oraz pojazdów do zastosowań terenowych.

 

Gama produktów marki składa się z Daily, pojazdu z segmentu w przedziale 3,3 – 7,2 tony, Eurocargo od 6 do 19 ton oraz, w segmencie ciężkim powyżej 16 ton, gamy IVECO WAY z pojazdem drogowym IVECO S-WAY, IVECO T-WAY do zadań w ciężkim terenie i IVECO X-WAY do lekkich misji terenowych. Ponadto marka IVECO Astra produkuje terenowe samochody ciężarowe, wozidła sztywne i przegubowe oraz pojazdy specjalne.

 

IVECO zatrudnia na całym świecie blisko 21 000 osób. Zarządza zakładami produkcyjnymi w 7 krajach w Europie, Azji, Afryce, Oceanii i Ameryce Łacińskiej, gdzie produkuje pojazdy wyposażone w najnowsze zaawansowane technologie. 4200 punktów sprzedaży i serwisu w ponad 160 krajach gwarantuje wsparcie techniczne wszędzie tam, gdzie pojazd IVECO pracuje.

Więcej informacji o IVECO: www.iveco.com

 

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:

 

Aleksandra Zielińska
Marketing Manager Poland & Ukraine
aleksandra.zielinska@iveco.com

 

Magdalena Wójcik 
Commercial Marketing & PR Senior Specialist
magdalena.wojcik@cnhind.com

 

Facebook:  https://www.facebook.com/IVECO/

YouTube: https://www.youtube.com/user/IvecoPoland

Instagram: https://www.instagram.com/iveco/

Twitter: https://twitter.com/Iveco

IVECO Live Channel: https://ivecolivechannel.com