Oszczędność,
niezawodnośći
bezpieczeństwo
w pakiecie

Stralis All Inclusive

Oszczędność, niezawodność, bezpieczeństwo w pakiecie


Opłata miesięczna zawiera:

  • Finasowanie: 1269 euro miesięcznie* (36 miesięcy i 0% wpłaty własnej) IVECO Stralis Hi-Way 460 KM wraz z najnowszymi systemami bezpieczeństwa (LDWS+AEBS+ACC)
  • abonament telematyczny na 1 rok za darmo - pakiet Gold
  • szkolenie kierowcy przeprowadzone przez Akademię Jazdy Iveco
  • konsultacje dotyczące zużycia paliwa
  • pakiet OC/AC/NW
  • podatek drogowy
  • koszty rejestracji

Przy zakupie Iveco Stralis w wersji All Inclusive nabywca otrzymuje także usługę UPTIME GUARANTEE.

Wyjątkowa usługa UPTIME GUARANTEE gwarantuje przyznanie klientowi IVECO rekompensaty finansowej w postaci bonu z tytułu unieruchomienia pojazdu na skutek dokonywania naprawy pojazdu, przez czas dłuższy niż 48 godzin o ile naprawa następuje w ramach wykupionego przez klienta kontraktu serwisowego 3XL-LIFE lub gwarancji pojazdu.

Więcej o pakietach serwisowych Iveco Więcej o UPTIME GUARANTEE

 

Bon jest do wykorzystania na oryginalne części zamienne IVECO lub produkty z IVECO Shop w dowolnym ASO IVECO w Polsce. Czas obowiązywania umowy to 36 miesięcy. Szczegółowe informacje na temat usługi znajdują się u dealerów Iveco.

* Dotyczy wariantu finansowania dla okresu 36 miesięcy. Oprocentowanie zmienne uwzględniające stawkę EURIBOR 1M. Promocja ważna do wyczerpania zapasów. Promocja dotyczy wybranych modeli ciągnika siodłowego Iveco Stralis. Powyższe warunki nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego, będąc jedynie wstępną kalkulacją, niestanowiącą zobowiązania do udzielenia finansowania – zależnego m.in. od pozytywnej decyzji kredytowej. Szczegóły u dealerów IVECO. Finansowanie fabryczne IVECO CAPITAL. Tekst i ilustracje nie są wiążące.