Stiprumas, tvirtumas ir universalumas – tradicija tęsiasi

Rėminė važiuoklės konstrukcija yra esminis automobilio tvirtumo ir modulinės konstrukcijos elementas: važiuoklės su „C“ profiliu krovinių skyriaus atraminė struktūra pagaminta iš itin atsparaus plieno, todėl ji užtikrina ilgaamžiškumą ir maksimalų konstrukcijos universalumą. Šis sprendimas yra idealus bet kurio Daily modelio pagrindas, nes lengviau pritaikomas nei „dėžės“ rėminės konstrukcijos. Savo klasėje Daily yra vienintelis automobilis, pasiekiantis 7 tonų bendrąją masę. Patvirtinta, kad ši važiuoklės konstrukcija yra puikus aukščiausios klasės komercinių automobilių pagrindas.

Naujasis Daily furgonas: nauja konstrukcija

Daily perkėlimas į furgonų su viengubais ratais segmentą yra vienas svarbiausių automobilio konstruktorių tikslų. Naujasis Daily pagerina visas furgonų su viengubais ratais eksploatacines savybes. Optimizuotas krovinio efektyvumas, pagerinus balansą tarp pagrindinių automobilio matmenų elementų: važiuoklės bazės, bendrojo ilgio ir naudingojo ilgio. Peržiūrėtos važiuoklės bazės dabar gaminamos 3 000 mm, 3 520 mm ir 4 100 mm ilgių, kurių abu pastarieji yra modeliuose su trumpa ir ilga iškyša.

Su naujomis ilgesnėmis važiuoklės bazėmis naujasis Daily praplečia vežamų krovinių diapazoną. Naujieji 18 m3 ir 19,6 m3 modeliai yra geriausi savo klasėje pagal krovinių skyriaus tūrį, o 10,8 m3 modelis yra geriausias pagal krovinio efektyvumą, t. y. santykį tarp krovinių platformos ilgio ir bendrojo automobilio ilgio.

Šis modelis suteikia Iveco svarų pranašumą didžiausiame furgonų rinkos segmente: 38 proc. Europoje parduodamų furgonų krovinių skyriaus tūris yra nuo 9 iki 11 m3. Šiandien naujasis Daily su 10,8 m3 krovinių skyriaus tūriu yra geriausias savo klasėje pagal krovinio efektyvumą (0,57) ir važiavimo savybes su 11,9 m apsisukimo spinduliu.

Furgonų bendroji masė yra nuo 3,3 t iki 7 t, o krovinių skyriaus tūris nuo 7,3 m3 iki 19,6 m3. Šių automobilių krovinių skyriaus aukštis siekia 2 100 mm, todėl net aukštaūgiai naudotojai gali stovėti nesusilenkę. Išorinis ilgis yra nuo 5 040 mm iki 7 500 mm, o krovinių skyriaus ilgis – nuo 2 600 mm iki 5 100 mm.

Be to, pažeminus krovinių platformą 55 mm, paspartėjo ir palengvėjo automobilio pakrovimas ir iškrovimas. Krovinių skyriaus aukštis yra vienas didžiausių galiniais ratais varomų furgonų tarpe.

Naujasis Daily furgonas  yra vienintelis krovininis automobilis, kurio bendroji masė siekia 7 tonas, o keliamoji galia – 4 000 kg, todėl tas pačias krovinių apimtis galima pervežti atliekant mažiau reisų, taip sumažinamos išlaidos ir padidinamas našumas. Dėl išvardytų savybių šį automobilį renkasi transporto profesionalai tiek išvežioti prekėms, tiek visose srityse, kur reikia pervežti didelius krovinių kiekius, puikių eksploatacinių savybių ir patvarumo dirbant įtemptu darbo grafiku.

 

Naujieji Daily važiuoklės su kabina modeliai

Važiuoklės modelių pasirinkimas yra didžiausias rinkoje, jų bendroji masė yra nuo 3,3 t iki 7 t, važiuoklės bazė – nuo 3 000 mm iki 4 750 mm, o bendrasis automobilio ilgis siekia iki 6 190 mm. Naujoji 4 100 mm važiuoklės bazė ir automobilio su viengubais ratais modelis suderina puikias važiavimo savybes su 4 500 mm atraminiu paviršiumi, taip pat išlaiko išskirtines Daily ypatybes ir pagerina važiavimo savybes.

Naujasis Daily važiuoklės su kabina modelis yra vienintelis automobilis savo klasėje, kurio naudingoji keliamoji galia siekia 4 700 kg. Maksimali priekinės ir galinės ašies apkrova taip pat yra viena geriausių savo klasėje. Automobiliuose su dvigubais ratais galima pasirinkti 146 AG 2,3 litro talpos variklį su kintamos geometrijos turbokompresoriumi, kuris naudingąją apkrovą padidina daugiau nei 60 kg, o degalų sąnaudas ir emisijas sumažina.