Iveco atsarginės dalys ir techninės priežiūros paslaugos

Daugiau nei 4 800 prekybos atstovų ir remonto dirbtuvių tinklas visame pasaulyje, iš kurių per 2 000 yra Europoje, visiems Iveco komercinių automobilių savininkams užtikrina profesionalias ir neatidėliojamas paslaugas, o tai klientams yra lemiamas veiksnys.

Sekdamas „karštais“ naujojo Daily pėdsakais, „Daily Club“ siūlo unikalią klientams skirtą galimybę mėgautis išskirtinėmis privilegijomis visą jų automobilio eksploatacijos laikotarpį. Paprastai užsiregistravus internetu svetainėje www.dailyclub.iveco.com naudotojams suteikiama prieiga prie informacijos apie automobilio techninę priežiūrą ir paslaugas po pardavimo, įskaitant naujas iniciatyvas, specialius pasiūlymus, nacionalinių reklamos kampanijų apžvalgą, įvykius, gaminių naujienas, nuolaidas atsarginėms dalims bei priedams ir t. t.  

Visas atsarginių dalių asortimentas

Iveco originalioms atsarginėms dalims suteikiama garantija, nes jos įsigyjamos griežtos atrankos būdu iš geriausių tiekėjų ir gaminamos ir geriausių žaliavų, atliekant išsamius atitikties ir patikimumo bandymus visoje gamybos ir paskirstymo grandinėje. Aštuoniuose sandėliuose Europoje naudojama pažangi technologija, sujungianti visus juos į virtualų paskirstymo centrą, kuriame galima rinktis iš daugiau nei 350 000 detalių. Iveco naudoja bendrą tiekimo grandinės sistemą, kuri užtikrina atsarginės dalies suradimą ar išsiuntimą per 24 valandas, sekant jos kelią nuo atvežimo į sandėlį iki patekimo pas vietinį prekybos atstovą.

Dėl pastaraisiais dešimtmečiais įgytos patirties, kruopščiai atrenkant medžiagas bei tiekėjus ir naudojant pačias pažangiausias technologijas bei procesus, Iveco taip pat gali įpūsti gyvybę naudotiems varikliams, pavarų dėžėms, turbokompresoriams, purkštukams ir daugeliui kitų sudedamųjų dalių, taip pat naujiems gaminiams pateikti vertingų papildomų pasiūlymų.

 Iveco dalių atnaujinimas yra pramoninis procesas, kuriame laikomasi visų originalių atsarginių dalių techninių specifikacijų ir gamybos standartų. Griežtais bandymais patvirtinama aukščiausia kokybė ir užtikrinama, kad Iveco atnaujintų atsarginių dalių tikėtiną tinkamumo naudoti trukmė ir emisijų vertės būtų tokios pat, kaip ir atitinkamų naujų dalių. Tokie patys kaip ir naujų atsarginių dalių techninės priežiūros grafikai ir garantinės sąlygos yra aukštos kokybės garantas.  

Taip pat galima naudotis „Value Linenaujų atsarginių dalių linija, kuri buvo sukurta „Iveco“ bendradarbiaujant su „Magneti Marelli“, siekiant patenkinti seniausių Daily automobilių, kuriems liko ribotas eksploatacijos laikotarpis, savininkų poreikius. Iš šios linijos klientams galima išsirinkti pagrindines, dažniausiai pagal techninės priežiūros grafiką naudojamas atsargines dalis, tokias kaip filtrai, stabdžių trinkelės, dirželiai, lemputės ir akumuliatoriai, taip puikiai suderinant patogumą, kokybę, saugumą ir efektyvumą.

Į pasiūlymą įtrauktas ir IVECO ALL IN ONE, t. y. techninės priežiūros komplektas su aiškiai nustatytu vienodu mokesčiu už atsargines dalis ir darbus.

 Techninė priežiūra ir paslaugos po pardavimo

Iveco taip pat užtikrina ir vykdo svarbią naujojo Daily techninės priežiūros programą. Pagal „Iveco Elements“ remonto ir techninės priežiūros sutartis atliekami remonto ir techninės priežiūros darbai, kartu lanksčiomis sąlygomis pratęsiant atskirų modulių garantiją, taip užtikrinama ilgalaikė automobilio vertė.

Svarbus tokios techninės priežiūros pranašumas yra tas, kad Iveco garantuoja, jog visos naudojamos atsarginės dalys atitinka originalios įrangos standartą, o klientai gali pasitikėti Iveco prekybos atstovų tinklo remonto specialistais. Ypač lanksčios „Iveco Elements“ sutarčių sąlygos užtikrina techninę priežiūrą ypač palankiomis sąlygomis. Klientas gali pasirinkti techninės priežiūros lygį, kuris geriausiai tinka jo verslo tipui, ir saugiai jaustis žinodamas, kad išlaidos yra fiksuotos ir kontroliuojamos.
 
Siekiant iki maksimumo padidinti automobilio efektyvumą, Iveco taip pat siūlo papildomus techninės priežiūros grafiko patobulinimus. Tarp jų yra degalų filtro keitimo intervalo pailginimas nuo 40 000 km iki 80 000 km, žiedadulkių filtro – nuo 1 iki 2 metų, o aušinimo skysčio naudojimo trukmė pratęsiama visam automobilio eksploatacijos laikotarpiui.

Iveco teikia informacines paslaugas specialia telefono linija „Assistance Non Stop“ (ANS) ištisą parą, 365 dienas per metus ir 10 skirtingų kalbų; skambučiai nemokami ir klientams tereikia surinkti tarptautinį telefono numerį, o tai labai patogu keliaujant po Europą. Kol remontuojama, kontrolės centras tikrina darbų eigą ir užtikrina, kad automobilis grįš į kelią kiek įmanoma greičiau.

Iveco taip pat naudoja pačius pažangiausius kompiuterinės diagnostikos prietaisus prekybos atstovų remonto dirbtuvėse ir kelyje. Su išplėtota EASY platforma klientas gali atlikti įvairių elektroninių valdymo blokų diagnostiką automobilyje elektroniniu būdu, naudodamas TELESERVICES programinę įrangą ir sujungdamas juos su Iveco specialistų centru. Tokiu būdu specialistų centro atstovai turi galimybę dirbti taip, tarsi jie būtų kliento automobilyje. 

 Atnaujinta priedų linija

Naujajam Daily skirta nauja priedų serija yra pritaikyta ir pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant pažangiausias technologijas. Padidintas automobilių vairuotojų ir kitų kelių naudotojų saugumas, taip pat siūlomas platus pagal užsakymą gaminamų priedų pasirinkimas, siekiant patenkinti įvairius poreikius ir pagerinti estetinį automobilio vaizdą.

Naujojo Daily krovinių skyriaus paklotą galima lengvai nuimti panaudojus sukamąjį fiksatorių, kuris ir dažnai naudojant tvirtai lieka savo vietoje, nes pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Vidiniai prietaisų skydeliai automobiliui suteikia kiek įmanoma geriausią apsaugą, nes jie yra ypač atsparūs drėgmei, cheminėms medžiagoms ir įbrėžimams. Bagažo skyrius su įvairiausiais priedais puikiai pritaikytas visiems modeliams ir važiuoklės bazėms. Naujajame Daily taip pat gali būti įrengta pilna apsaugos sistema: ją sudaro „stumiamas“ strypas ir šoniniai apsauginiai strypai, kurie padidina automobilio ir pėsčiųjų tiek aktyvųjį, tiek pasyvųjį saugumą per avariją.

Raiškaus stiliaus Iveco aerodinaminiai stogo aptakai pagaminti iš naujoviškos medžiagos ir juos nesunku pritvirtinti ant automobilio stogo. Jie reguliuojami ir jų nereikia nuimti, norint pakeisti žibintus stogo viršuje. Šie aptakai yra puikus sprendimas, norint sumažinti degalų sąnaudas važiuoklės su kabina modeliuose, negadinant stiliaus ir nebloginant aerodinaminių savybių.

„Iveco Capital“ finansinės paslaugos

„Iveco Capital“ padeda klientams pasirinkti geriausiai pagal veiklos, ekonominį ir mokesčių pobūdį jų įmonei tinkantį finansinį įrankį. „Iveco Capital“ paslaugas siūlo visi Iveco prekybos atstovai. Dėl bendro veikimo su patronuojančiąja įmone „CNH Industrial“ ir Iveco grupės aljansu su „BNP Paribas Leasing Solutions“ (didžiausia Europos išperkamosios nuomos bendrove) „Iveco Capital“ gali pasiūlyti dar geresnes paslaugas, kurios buvo sukurtos ir išplėtotos, siekiant patenkinti specifinius komercinio transporto naudotojų poreikius.