Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Vokietijos kompanija "Deutsche Post" užsakė 4500 vnt. naujų IVECO DAILY automobilių
Deutsche Post“ pasirinko Iveco, kaip komercinio transporto partnerį, ir užsakė 4500 Daily automobilius, kurie pakeis senus per ateinančius trejus metus. Panašūs automobiliai naudojami skubių siuntų kompanijos „DHL“.

Naujieji Iveco automobiliai bus pritaikyti siuntų išvežiojimui, kaip to reikalauja “Deutsche Post“ . Visų automobilių bendroji masė yra 3,5 tonos, varikliai 116 AG, pritaikyti Euro 4, su automatizuota Agile pavarų dėže, kurios pagalba siekiama sumažinti kuro sunaudojimą ir vairuotojų nuovargį.

Ši pavarų dėžė, kurią galima užsisakyti su visais Daily automobiliais, kitaip nei kitos hidrodinaminės automatizuotos transmisijos, užtikrina visiškai automatizuotą pavarų perjungimą ir yra ypač veiksminga taupant degalus.

Transporto priemonėse skirtose "Deutsche Post" taip pat bus montuojami dyzelino dalelių filtrai. Tai bus pats draugiškiausias aplinkai automobilis, kurį šiuo metu galima rasti Vokietijos rinkoje. Kietųjų dalelių filtras yra skirtas sumažinti aplinkai žalingų dalelių kiekį. Tai padės „Deutsche Post“ įgyvendinti „GoGreen“ programą, kurios tikslas yra 10 procentų pagerinti CO2 efektyvumą iki 2012 metų.

Pagrindinis veiksnys dėl ko „Deutsche Post“ priėmė sprendimą pasirinkti Iveco, kaip automobilių tiekėją, yra Daily važiuoklės stiprumas ir tvirtumas, pailginantis transporto priemonės eksploatavimo trukmę. Kiekvienas automobilis pagamintas pagal tikslius „Deutsche Post“ reikalavimus.

Krovininės dalies plotas padidintas, kad iš abiejų pusių išdėstytos lentynos būtų pasiekiamos lengviau nei anksčiau.

Iveco

„Iveco“ projektuoja, gamina ir parduoda platų lengvųjų, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, visureigių sunkvežimių, miesto, tarpmiestinių ir turistinių autobusų asortimentą, taip pat specialiąsias transporto priemones, skirtas priešgaisrinėms gelbėjimo tarnyboms, užduotims nepravažiuojamose vietovėse vykdyti, gynybos ir civilinės saugos įstaigoms.

„Iveco“ dirba arti 25 000 darbuotojų. Bendrovė valdo 24 gamyklas 11 šalių visame pasaulyje. Pažangios technologijos yra vystomos 6 valstybių tyrimų centruose. Bendrovė savo veiklą organizuoja ne tik Europoje, bet ir Kinijoje, Rusijoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje. Daugiau nei 5 000 serviso centrų daugiau kaip 160 valstybių garantuoja techninę pagalbą bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik naudojama „Iveco“ transporto priemonė.

Turinas
Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI