Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Naujasis Stralis Hi-Way
Kartu atnaujinami našumo, kokybės ir klientui suteikiamos vertės standartai.
• Mažesnė nuosavybės kaina.
• Mažesnės degalų sąnaudos.
• Euro VI varikliai su unikalia HI-eSCR technologija.
• Pagerintas kabinos ergonomiškumas, komfortas ir dizainas.
• Pažangiosios saugumą kelyje užtikrinančios funkcijos.
• Naujos eksploatacijos kontrolės priemonės.

Šiandien Iveco pristato naująjį STRALIS Hi-Way sunkvežimį. Naujasis STRALIS tiek šiandien, tiek ateityje sunkiojo transporto sektoriaus rinkoje yra ir bus ypač konkurencingas gaminys.

Ši transporto priemonė išsiskiria našumu, kokybe ir klientui suteikiama nauda, taip pat pasižymi ypač mažomis išmetamųjų anglies dioksido dujų išlakomis. Taip įgyvendinamas Iveco įsipareigojimas prisidėti prie darnios plėtros.

Naujasis STRALIS Hi-Way sustiprina Iveco bendrovės strategiją ir sumažina bendrąją klientų nuosavybės kainą (TCO). STRALIS Hi-Way užtikrina mažesnes degalų sąnaudas, mažesnes priežiūros išlaidas, didesnį patikimumą ir aukštesnę kokybę, geresnį vairuotojo kabinos ergonomiškumą ir komfortą, taip pat optimizuotą eksploatacijos kontrolę.

Alessandras Mortalis, vyresnysis Iveco sunkvežimių skyriaus viceprezidentas teigia: „Naujasis STRALIS leidžia maksimaliai taupyti visose svarbiose srityse. Susumavę gauname, kad bendra nuosavybės kaina, vertinant dešimt populiariausių transporto priemonių pritaikymo atvejų, sumažėja 4 %.“

Enzo Gioachinas, vyresnysis Iveco pardavimo ir rinkodaros skyriaus viceprezidentas sako: „Dabartinė ekonominė situacija viena kritiškiausių, su kokia kada nors teko susidurti mūsų pramonės sektoriui. Sukurdami naująjį STRALIS kovojame su neigiamomis tendencijomis. Mūsų siūlomas paketas – tai teisingai parinktas inovacijų, pažangių paslaugų ir pranašumų, susijusių su tiesioginėmis kliento išlaidomis, derinys.“

STRALIS Hi-Way varikliai gaminami taikant naują ir ypač novatorišką technologiją, įskaitant HI-eSCR – užpatentuotą ir Euro VI reikalavimus atitinkančią FPT Industrial sukurtą technologiją, kuri nesumažindama degalų išeigos naudingumo rodiklių užtikrina atitiktį naujausiems reikalavimams dėl išmetamųjų dujų.

STRALIS Hi-Way sunkvežimiai turi apgalvotai perprojektuotą kabiną ir išsiskiria įdiegtomis pažangiomis telematinėmis sistemomis, patobulintu remonto įrankių komplektu bei naujausiomis saugumą kelyje užtikrinančiomis funkcijomis.

Naujųjų sunkvežimių kokybė ir patikimumas tikrinami atliekant daugiau nei 6 milijonų kilometrų patvarumo ir daugiau nei 11 milijonų kilometrų, taikant standartiniuose keliuose sukeliamas apkrovas, bandymus.

Naujasis STRALIS gaminamas Iveco sunkvežimių gamykloje Madride, Ispanijoje. Ši gamykla neseniai dalyvavo prestižinėje „World Class Manufacturing“ (pasaulinės klasės gamybos) programoje ir buvo apdovanota sidabro medaliu – vienu iš aukščiausių galimų apdovanojimų. Šioje programoje didelis dėmesys kreipiamas į atliekų tvarkymą ir nuostolius bei vykdomas tarptautinis 20 sričių, įskaitant darbo vietos organizavimą, kokybės užtikrinimą, priežiūrą ir logistiką, tikslinis auditas.
Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI