Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Naujasis ECODAILY - "Metų komercinis automobilis" Prancūzijoje
Po to, kai praėjusiai metais Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje buvo laimėti keli apdovanojimai, ir per pirmuosius keturis mėnesius gamykla gavo 30 tūkstančių užsakymų, naujasis ECODAILY laimi dar kartą, Prancūzijoje. Atnaujinta lengvo svorio komercinių transporto priemonių gama buvo nominuota prestižinio Prancūzijos laikraščio "L'Argus de l'Automobile".

Žiuri, sudaryta iš pramonės ekspertų, žurnalistų, nuomos kompanijų atstovų, kėbulininkų r krovininio transporto naudotojų, kurie susirenka kasmet, nusprendė prizą įteikti ECODAILY už turtingą komplektaciją ir plačią gamą.

DAILY šeima per 30 metų plėtros ir tobulinimo laikotarpį nuolat vystėsi, kol galiausiai dabar su priešdėliu ECO (ekonomija ir ekologija), atiduoda pagarbą aplinkai, iš anksto prisitaikydama prie aplinkos taršos reikalavimų įsigaliosiančių ateityje.

Daugiau informacijos apie IVECO ECODAILY rasite http://www.ecodaily.iveco.com

Iveco „Iveco“ projektuoja, gamina ir parduoda platų lengvųjų, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, visureigių sunkvežimių, miesto, tarpmiestinių ir turistinių autobusų asortimentą, taip pat specialiąsias transporto priemones, skirtas priešgaisrinėms gelbėjimo tarnyboms, užduotims nepravažiuojamose vietovėse vykdyti, gynybos ir civilinės saugos įstaigoms.

„Iveco“ dirba arti 25 000 darbuotojų. Bendrovė valdo 24 gamyklas 11 šalių visame pasaulyje. Pažangios technologijos yra vystomos 6 valstybių tyrimų centruose. Bendrovė savo veiklą organizuoja ne tik Europoje, bet ir Kinijoje, Rusijoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje. Daugiau nei 5 000 serviso centrų daugiau kaip 160 valstybių garantuoja techninę pagalbą bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik naudojama „Iveco“ transporto priemonė.

Turinas
Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI