Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Naujasis 2014 m. Iveco Daily atvyksta į Lietuvą

Visiškai naujo dizaino automobilis „Iveco Daily“ Lietuvoje pasirodys šių metų liepos antroje pusėje. Šis naujasis „Iveco Daily“ patenkins visus lengvojo krovininio transporto poreikius: nuo tvirtų važiuoklių su kabina iki talpesnių pagerinto manevringumo furgonų. Trečioji „Iveco Daily“ karta yra puikus tradicijų ir inovacijų derinys, todėl profesionalioms transporto įmonėms taps pageidaujamu darbo partneriu.

Naujasis „Daily“ vis dar išlaiko savo nepakeistą klasikinę rėminę važiuoklės konstrukciją, kuri užtikrina tvirtumą, lankstumą ir ilgaamžiškumą, o taip pat lengvesnį važiuoklių su kabina modelių keitimą, tačiau įdiegta ir dar daug kitų naujų ypatybių, kurias „Iveco“ su naujuoju 2014 m. „Daily“ siūlo savo klientams.

Kompanijos konstravimo pastangos buvo sutelktos į važiuoklę ir furgoną, tačiau, pagrindinis dėmesys buvo skirtas furgonui, kuris visapusiškai patobulintas: pradedant nuo krovinių skyriaus tūrio ir keliamosios galios dėl optimizuotų tūrių, ir baigiant naudojimo paprastumu su lengviau pasiekiama krovimo platforma.

Furgono talpa pagerinta iš naujo įvertinus ratų bazės, bendrojo ilgio ir naudingojo ilgio. Tokiu būdu sukurti nauji 18 m3 ir 19,6 m3 modeliai (geriausi savo klasėje pagal tūrį) ir 11 m3 modelis (geriausias savo klasėje pagal krovinio efektyvumą (naudingumo koeficientą), t.y. santykį tarp krovininės dalies ilgio ir automobilio bendrojo ilgio).

Dėl naujos konstrukcijos su pailgintomis ratų bazėmis ir sutrumpinta galine iškyša naujasis „Iveco Daily“ tapo dar labiau manevringu ir išliko toks pat judrus ankštose erdvėse. Visuose iki 3,5 t masės modeliuose sumontuotos naujos priekinės pakabos užtikrina puikų automobilio valdymą ir pagerina komfortą bei iki maksimumo padidina keliamąją galią. Vienos varančiosios ašies modeliuose sukurta nauja galinės pakabos konstrukcija, krovimo platformos aukštį sumažinanti 55 milimetrais, todėl palengvėja krovimo ir iškrovimo procedūros.

Trečioji „Iveco Daily“ karta yra ekonomiškesnė – degalų sąnaudos sumažintos 5,5% (lyginant su senesniu modeliu), sumažintos automobilio techninės priežiūros išlaidos, taip pat pasiektos geriausios savo klasėje eksploatacinės savybės ir siūlomas platus variklių, transmisijų ir pavarų perdavimo santykių pasirinkimas.

Naujasis „Iveco Daily“ yra komfortabilesnis: patogi ir gerai nuo triukšmo izoliuota kabina užtikrina tokią pačią vairuotojo padėtį ir patogumą, kaip ir aukštos klasės lengvajame automobilyje. Salono ergonomika yra viena kokybiškiausių savo klasėje: geresnė garso izoliacija, efektyvesnė oro kondicionavimo sistema ir išskirtinis patogumas vairuotojui vežant bet kokius krovinius.

Šią vasarą Lietuvą pasieksiantis naujasis „Iveco Daily“ beveik keturis dešimtmečius garsėja kaip tvirtas, universalus, lengvai vairuojamas automobilis. Nepaisant to, inžinieriai nesiliovė jį tobulinti, todėl trečios kartos „Iveco Daily“ atveria dar platesnes galimybes lengvojo krovininio transporto vairuotojams. Naujasis modelis sukurtas dvejose gamybos bazėse Suzzara (Italijoje) ir Valladolid (Ispanijoje), pasitelkus modernias gamybos linijas, į kurių atnaujinimą „Iveco“ kompanija investavo daug lėšų. Iš viso trijų kartų „Iveco Daily“ automobiliais jau pasikliauja daugiau nei 2 milijonai vairuotojų visame pasaulyje.
 

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI