Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Naujasis 2012 m. IVECO DAILY modelis

Naujausia profesionali komercinio transporto karta netrukus atvyks ir į Lietuvą.
Iveco Daily yra parduodamas visose pasaulio šalyse ir yra populiarus, nes iki šios dienos parduota daugiau nei 2 milijonai vienetų. Naująjį Iveco Daily, lengvąją komercinės paskirties transporto priemonę, galima bus užsakyti nuo 2011 m. rugsėjo mėnesio. Šis automobilis savo savybes išlaikys nepakeistas, kurios per daugelį metų sėkmingai džiugino transporto specialistus. Daily nuo pat pradžių buvo gaminama su atskirų važiuoklės rėmu, kuris palengvina kėbulininkų darbą bei užtikrina patikimumą, ekonomiškai ir ekologiškai leidžia vežti krovinius bei žmones pagal kiekvieną poreikį. Miesto centras, tarpmiestiniai keliai ar bekelės - Daily nėra svarbu.

 

Naujasis Daily išlaiko savo šlovinamas savybes: stiprumą, patikimumą, efektyvumą, universalumą, rodiklius, kuriuos Iveco nuolat gerina, ir šiuo tikslu pristato naujus, didelio našumo variklius, išgaunančius daugiau galios. Visi varikliai yra tiek ekonomiški, tiek ir ekologiški.

 

FPT Industrial 3,0 litrų "Euro 5" visų šlovinamo dyzelinio variklio galingumų klasę papildė 205 AG (150 kW) ir 470 Nm sukimo momentą suteikiantis agregatas. Dėka dviejų turbinų yra suteikiamas aukštas sukimo momentas ir galia, o kuro suvartojimas ir teršalų išmetimas yra mažesnis.

 

FPT Industrial 2,3 litrų variklio sukimo momentas bus padidintas iki 320 Nm. Sumontuota nauja Multijet II kuro įpurškimo sistema, kuri optimizuoja degimo procesą, todėl variklis skleis mažesnį triukšmą, sumažės degalų sunaudojimas ir išmetami į orą teršalai.

 

Naujasis Daily suteikia pagarbą ne tik aplinkai, bet ir kitiems eismo dalyviams. Aktyvios saugos priemonės padeda sumažinti nelaimingų atsitikimų skaičių. Pristatyti dienos šviesos žibintai bei naujieji rūko žibintai, kurie posūkiuose siekia užtikrinti, kad naujųjų Daily vairuotojai galėtų daugiau matyti ir būti matomi.

 

Standartinė įranga taip pat turi naują ESP 9 saugos sistemą su aktyviais jutikliais ir dirba kartu su ABS (Antipraslydimo sistema), EBD (elektroninis stabdymo jėgos paskirstymas), ASR (traukos kontrolės sistema), MSR (variklio sūkių valdymo kontrolės sistema) , ESP (stabilumo kontrolė), HBA (hidraulinis stabdymo kontrolės sistema užtikrinanti efektyvesnį avarinį stabdymą), Hill holder (Kalnų stabdis), LAC (prie apkrovos prisitaikanti stabdymo kontrolė), TSM (priekabos svyravimų švelninimas), HRB (hidraulinė galinių ratų stabdžių galios didinimo sistema), HFC (hidraulinių stabdžių kompensacijos sistema), RMI (riedėjimo intervencijos sistema) ir ROM (riedėjimo mažinimo sistema).

  Kalbant apie modelius, naujieji Daily gali būti užsakyti nuo 2.8t iki 7.0t (didžiausia leistina masė, leidžianti naudingą apkrovą išnaudoti iki 4.7t). Furgonų pakrovimo tūris iki 17.2m3. Furgono pakrovimo tūrį galima rinktis iš šešių variantų (lyderis savo klasėje!). Iveco Daily taip pat išlaiko plačią variklių konfigūracijų gamą.

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI