Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Naujasis 2014 m. Daily: trečioji karta – sėkmė tęsiasi

Visiškai naujo dizaino automobilis, patenkinantis visus lengvojo krovininio transporto poreikius: nuo tvirtų važiuoklių su kabina iki talpesnių pagerinto manevringumo furgonų.


Trečioji Iveco Daily karta, kuri jau greitai pasirodys visose Europos rinkose, bus pristatyta tarptautinei spaudai birželio mėnesį. Šis visiškai naujas automobilis yra puikus tradicijų ir inovacijų derinys, todėl profesionalioms transporto įmonėms taps pageidaujamu darbo partneriu.

Automobilis gaminamas Iveco gamyklose Suzzara (Italija) ir Valladolid (Ispanija) – dviejose gamybos bazėse, kuriose kompanija neseniai ženkliai investavo į gamybinių linijų atnaujinimą.

Naujasis Daily vis dar išlaiko savo nepakeistą klasikinę važiuoklės konstrukciją , kuri užtikrina tvirtumą, lankstumą ir ilgaamžiškumą, o taip pat lengvesnį važiuoklių su kabina modelių keitimą, tačiau įdiegta ir dar daug kitų naujų ypatybių, kurias Iveco su naujuoju 2014 m. Daily siūlo savo klientams.

Kompanijos konstravimo pastangos buvo sutelktos į abu modelius, važiuoklę ir furgoną, vis dėlto, pagrindinis dėmesys buvo skirtas furgonui, kuris visapusiškai patobulėjo: pradedant nuo krovinių kiekio ir keliamosios galios dėl optimizuotų tūrių , ir baigiant naudojimo paprastumu naudojant geriau pasiekiamą krovinio pagrindą .

Furgono talpa pagerinta iš naujo įvertinus santykį tarp ratų bazės, bendrojo ilgio ir krovinio pagrindo ilgio. Tokiu būdu sukurti nauji 18 m3 ir 20 m 3 modeliai (geriausi savo klasėje pagal tūrį) ir 11 m3 modelis (geriausias savo klasėje vertinant krovinio efektyvumą (naudingumo koeficientą), t.y. santykį tarp krovininės dalies ilgio ir automobilio bendrojo ilgio).

Dėl naujos konstrukcijos, su pailgintomis ratų bazėmis ir sutrumpinta galine iškyša naujasis Daily užtikrina puikų manevringumą, nepabloginant jo puikiai žinomo judrumo ankštose erdvėse. Visuose iki 3,5 t masės modeliuose sumontuotos naujos priekinės pakabos, kurios užtikrina puikų automobilio valdymą ir pagerina komfortą bei iki maksimumo padidina keliamąją galią. Vienos varančiosios ašies modeliams sukurta nauja galinės pakabos konstrukcija, kuri krovimo platformos aukštį sumažina 55 milimetrais, todėl palengvėja krovimo ir iškrovimo procedūros.

Trečioji Daily karta kurta stengiantis kiek įmanoma geriau patenkinti verslo reikalavimus, todėl degalų sąnaudos sumažintos daugiau nei 5 %, lyginant su senesniu modeliu, gerokai sumažintos automobilio techninės priežiūros išlaidos, o taip pat pasiektos geriausios savo klasėje eksploatacinės savybės ir siūlomas platus variklių, transmisijų ir pavarų perdavimo santykių pasirinkimas.

Be to, gerokai pagerintas automobilio komfortas : patogi ir gerai nuo triukšmo izoliuota kabina, užtikrinanti tokią pačią vairuotojo padėtį ir patogumą, kaip ir aukštos klasės lengvajame automobilyje. Salono ergonomika yra viena kokybiškiausių savo klasėje, jis pasižymi geresne garso izoliacija, efektyvesne oro kondicionavimo sistema ir išskirtiniu patogumu vairuotojui vežant bet kokius krovinius.

Tvirtas iš prigimties, universalus, lengvai vairuojamas ir tuo pačiu patrauklus dėl iš pagrindų pakeisto dizaino naujasis Daily, kuris buvo vienas svarbiausių modelių lengvojo krovininio transporto istorijoje daugiau nei 35 metus, yra geriausias gaminio nuolatinio tobulinimo pavyzdys.

Užbaigiant pasiūlymą norime paminėti, kad naujojo Daily gaminami ir įvairiausi mikroautobusų modeliai, skirti viešojo transporto srityje dirbantiems klientams vykdyti greitus pervežimus tiek mieste, tiek užmiestyje.

Naująjį Daily bus galima įsigyti per įgaliotus „Iveco“ prekybos atstovus visoje Europoje nuo birželio mėnesio.

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI