Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Iveco yra 2013 MotoGP ir Yamaha Factory Racing komandos oficialus rėmėjas

Atnaujinusi partnerystę su svarbiausiu tarptautiniu motociklų lenktynių pasaulio čempionatu, jau ketvirtus metus iš eilės Iveco yra MotoGP sunkvežimių ir komercinių automobilių tiekėja

Naujo lenktynių sezono pradžia numatyta balandžio 7 dieną. Vakaro lenktynės vyks Losail tarptautiniame žiede esančiame Kataro sostinės Dohos pakraštyje. Čempionatas baigsis lapkričio 10 dieną Valensijos mieste Ispanijoje. Aukščiausios klasės lenktynininkai varžysis aštuoniolikos lenktynių serijoje, kuri vyks keturiuose kontinentuose esančiose trylikoje šalių.

IVECO TT Assen 2013 lenktynių etapo pavadinimas liudija Iveco kaip Assen žiedo vardinio rėmėjo, vaidmenį. Čia lenktynės vyks 2013 metų birželio 29 dieną. Vėliau Iveco vėl imsis vardinio rėmėjo vaidmens Aragon žiede, kur lenktynės vyks 2013 metų rugsėjo 29 dieną. Lenktynės oficialiai vadinsis  „Gran Premio IVECO de Aragón“.

„Iveco“ pavadinimas puikuosis visose „Assen“ ir „Aragon“ trasose, konkrečiai, pirmuose dvejuose trasos posūkiuose, prie starto linijos ir ant centrinės tribūnos. Be „Assen“ ir „Aragon“ trasų, „Iveco“ prekės ženklas bus aiškiai matomas ir Kataro trasoje, kur logotipas bus demonstruojamas pirmuose dvejuose posūkiuose už starto linijos. Prekės ženklas bus matomas ir Katalonijos žiede, kur logotipas bus demonstruojamas viename iš trasos posūkių ir ant stovo.

Iveco toliau remia bendrovę Dorna Sports, kuri yra 2013 metų MotoGP organizatorė ir išimtinė komercinių teisių turėtoja.  Ispanijos asociacijai bendrovė pateiks 4 furgonus Daily ir 13 naujų sunkvežimių Stralis Hi-Way – tai Iveco sunkiųjų automobilių gamos flagmanas. Visą varžybų sezoną saugumu ir patikimumu garsėjančios Iveco transporto priemonės bus naudojamos įrangai, medžiagoms, biurams ir mobilioms dirbtuvėms gabenti.

Be to, 2013 metų sezone Iveco atnaujino partnerystę su Yamaha Factory Racing komanda. Komandos lyderiui ispanui Jorge Lorenzo priklauso 2012 metų pasaulio čempiono titulas. Šiais metais komanda „Yamaha Factory Racing“ taip pat gali pretenduoti į italų lenktynininką  Valentino Rossi – vieną iš žymiausių vardų profesionaliose motociklų lenktynėse, kuris praeityje su „Yamaha“ laimėjo keturis pasaulio čempiono titulus.

Motociklams, biurams, mobilioms dirbtuvėms ir Yamaha Factory Racing komandos personalui transportuoti Iveco pateiks komandai septynis naujus sunkvežimius Stralis, iš kurių keturi turės „Hi-Way“ kabinas, ir vieną furgoną Daily.

Aktyvų „Iveco“ dalyvavimą sporto pasaulyje patvirtina svarbus įmonės bendradarbiavimas su „Dorna Sports“ ir „Yamaha Factory Racing“. Dalyvaudama tokiuose prestižiniuose sporto renginiuose, kaip MotoGP, bendrovė Iveco iliustruoja savo vertybes, iš kurių svarbiausios yra patikimumas, tikslų siekimas ir komandinis darbas.

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI