Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Iveco – 2012 m. MotoGP pasaulio čempionato partneris

Jau trečius metus iš eilės Iveco bendradarbiauja su MotoGP – praėjusį sekmadienį (balandžio 8 d.) prožektoriais apšviestoje Dohos (Kataras) trasoje prasidėjusio didžiausio tarptautinio motociklų čempionato organizatoriais. 2012 m. Iveco vėl yra oficialus sunkvežimių ir komercinių automobilių tiekėjas šiame renginyje. Atidaromajame pasaulio čempionato rate pirmuose dviejuose posūkiuose buvo matoma „Iveco New Daily“ reklama su žymiuoju Supermeno logotipu, kurį Iveco naudoja šiai reklaminei kampanijai.  

2012 m. MotoGP sezonas yra 60-asis sporto istorijoje. Čempionatas vyksta 14 šalių, jį sudaro daugiau kaip 18 lenktynių didžiajai taurei laimėti. Čempionatą televizijos kanalai transliuoja 207 šalyse, o kiekvienas lenktynes vidutiniškai stebi po 30 milijonų žmonių. Šiais metais pagal su „Dorna Sports“ pasirašytą sutartį Iveco prekės ženklas bus reklamuojamas daugelyje lenktynių trasų.  

Iveco taip pat yra pagrindinis birželio 30 d. Nyderlanduose vykusių Iveco TT Assen 2012 ir rugsėjo 30 d. Ispanijoje vyksiančių Iveco Grand Prix de Aragon lenktynių rėmėjas . Abejose lenktynėse Iveco prekės ženklas matomas visoje trasoje, įskaitant tiltelį virš startinės linijos.

Kaip ir kiekvienais metais Iveco lenktynių organizatoriams suteiks 13 Stralis ir 4 New Daily automobilius, kurie transportuos detales, medžiagas ir įrangą, mobiliuosius biurus ir dirbtuves visų renginių metu.  

Taip pat toliau tęsiasi Iveco partnerystė su „Yamaha Factory Racing“ komanda, kuri kartu su Jorge‘o Lorenzo ir kylančia MotoGP žvaigžde Benu Spiesu, praėjusiais metais užėmusiu 5 vietą bendrojoje įskaitoje, dalyvavo 2011 m. čempionate. Iveco bus oficialus komandos rėmėjas – kaip ir per ankstesnius sezonus parūpins 7 Stralis ir 2 Daily automobilius Yamaha motociklams, personalui, įrangai, mobiliosioms dirbtuvėms ir biurams transportuoti.  

Nenutrūks ir Iveco bendradarbiavimas su lenktynininko Héctoro Barberos komanda „Pramac Racing Team“ – jai Iveco parūpins 3 Ecostralis vilkikus. Ši komanda kartu su Iveco vadovaudamasi darnesnės transporto plėtros principais deda visas pastangas su aplinkosauga susijusiems klausimams spręsti. Konstrukcijos, skirtos komandos ir personalo uždangai įvykių metu, bus ypač lengvos – taip galima sumažinti degalų sąnaudas bei palengvinti transportavimą. Interjero dekoras bus gaminamas tik iš visiškai perdirbamų medžiagų ir panašiai kaip mobiliuosiuose biuruose šiose patalpose bus tiekiama vėjo jėgainių gaminama energija. Be to, personalui judėti trasose bus naudojami elektra varomi motociklai.

Iveco aktyviai dalyvaudama pasaulio motociklų čempionatuose siekia reklamuoti savo platų komercinių transporto priemonių pasirinkimą ir prekės ženklą visame pasaulyje.
Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI