Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Konkurse "Lietuvos transporto lyderiai 2010" apdovanotas IVECO EUROCARGO
Tradiciniame konkurse „Lietuvos transporto lyderiai 2010", kurį rengia vežėjų asociacija „Linava" kartu su žurnalu „Transportas" bei Susisiekimo ministerija, apdovanotos novatoriškiausios šalies vežėjų, eskpeditorių ir logistikos bendrovės bei jų vadovai. Speciali ekspertų komisija įvertino ir geriausią vežėjų versle naudojamą techniką.

Žurnalo skaitytojų balsais išrinktas "Iveco Eurocargo", kaip didžiausias publikos simpatijas pelnęs sunkvežimis.

Iveco

„Iveco“ projektuoja, gamina ir parduoda platų lengvųjų, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, visureigių sunkvežimių, miesto, tarpmiestinių ir turistinių autobusų asortimentą, taip pat specialiąsias transporto priemones, skirtas priešgaisrinėms gelbėjimo tarnyboms, užduotims nepravažiuojamose vietovėse vykdyti, gynybos ir civilinės saugos įstaigoms.

„Iveco“ dirba daugiau nei 24 500 darbuotojų. Bendrovė valdo 27 gamyklas 16 šalių visame pasaulyje. Pažangios technologijos yra vystomos 5 valstybių tyrimų centruose. Bendrovė savo veiklą organizuoja ne tik Europoje, bet ir Kinijoje, Rusijoje, Turkijoje, Australijoje, Argentinoje, Brazilijoje ir Pietų Afrikoje. Daugiau nei 4 600 serviso centrų daugiau kaip 100 valstybių garantuoja techninę pagalbą bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik naudojama „Iveco“ transporto priemonė.

Vilnius,
Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI