Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Iveco dalyvaus parodoje Bauma 2013

Iveco demonstruos pilną bekelės transporto priemonių gamą 30-joje tarptautinėje prekybos parodoje Bauma 2013. Bauma yra viena iš didžiausių pasaulinių parodų skirtų statybos ir kasybos mašinoms, transporto priemonėms įrangai ir medžiagoms. Paroda vyks balandžio 15-21 dienomis Miunchene. Iveco stendas bus 2500 kvadratinių metrų plote, kuriame lankytojai turės galimybę pamatyti pilną Fiat Industrial siūlomų transporto priemonių gamą.

Šalia Iveco bus įrengti New Holland Construction ir FPT Industrial stendai, kuriuose bus demonstruojami šiuolaikiniai technologiniai sprendimai, kuriuos Fiat Industrial grupė siūlo statybos ir kasybos pramonės profesionalams.

Demonstruojamos transporto priemonės

Bus demonstruojama pilna bekelei skirtų Iveco transporto priemonių gama, nuo nedidelių furgonų iki 18 ratų krovininių sunkvežimių, mažųjų ekskavatorių ir 60 tonų ekskavatorių. Kiekviena mašina darbų vietoje turi savų privalumų, nuo kabinos patogumo iki ergonomikos ir lanksčių sprendimų bei mašinos pajėgumo važiuoti grubiu ir nelygiu paviršiumi. Astra panaudoti sprendimai atitinka pačius ekstremaliausius važiavimo keliu ir bekele reikalavimus.

Parodoje Bauma 2013 Iveco sunkiąją ir vidutinio svorio gamą atstovaus: naujasis vilkikas Trakker AT 400 T 45 WT/P su visiškai atnaujinta kabina. Ši transporto priemonė idealiai tinka tiek kelionėms bekele, tiek ir kelionėms magistraliniais keliais. Naujasis Stralis Hi-Way, pripažintas 2013 Metų sunkvežimiu. Parodoje bus demonstruojama šio vilkiko versija Euro VI AS 440S50 T/P. Taip pat parodoje bus galima pamatyti Eurocargo vilkiko versiją 75 E ir sunkvežimio versiją  80 E bei naująjį Astra Savivartis HHD9 8x6 ADT 30m su apsukama kabina. 

Lengvąją gamą atstovaus universalusis Daily 55S17 4x4 su Sonntag pavarų dėže bei įvairia papildoma įranga skirta specialiems transporto sprendimams, tokiems kaip atskiri konteineriai.

Naudojamos technologijos

Visose demonstruojamose transporto priemonėse yra sumontuoti FPT Industrial sukurti varikliai, kurie yra itin efektyvūs kuro suvartojimo ir mažesnio į aplinką išmetamų dujų kiekio atžvilgiu. Tiek naujajame Trakker, tiek ir naujajame Stralis Hi-Way įdiegta HI-eSCR technologija, kuri veikia be išmetamų dujų recirkuliacijos ir teikia įvairių privalumų dirbant grįstų kelių neturinčiose kasyklose, kuriose varikliai susiduria su sudėtingomis užduotimis, kurioms atlikti reikia didelio variklio apsisukimų skaičiaus.

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI