Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Iveco Trakker nuo De Rooy Dakar Rally komandos “Samoter” parodoje
Tarptautinėje kasybos ir statybos parodoje Samoter bus pristatytas specialiai Dakar 2011 varžyboms olandų Se Rooy komandos paruoštas Iveco Trakker 4x4. Paroda vyks Veronoje kovo 2-6 dienomis.

Transporto priemonė, vieno žinomiausių pasaulinio ralio dalyvė, bus demonstruojama Iveco bandomiesiems važiavimams skirtoje teritorijoje, parodų komplekse.

Iveco Trakker, kilęs iš 190T50W modelio važiuoklės su Active Day kompaktine kabina, yra pritaikytas atlaikyti dideles apkrovas ir beprotišką tempą, būdingus šioms varžyboms. Jame įmontuotas FPT Industrinis 6 cilindrų Cursor 13 variklis, kuris išvysto virš 800 AG galią ir gali viršyti 150 km / h.

Trakker eksponuojamas Samoter puikiai pasirodė paskutiniame Dakaro ralyje ir pasitraukė iš varžybų tik tada, kai po itin sudėtingo nusileidimo ir po jo sekusio šuolio, automobilio vairuotojas, Gerard De Rooy, buvo priverstas pasitraukti dėl stuburo traumos, o jo komandos draugas Pep Vila, vairuojantis identišką Trakker automobilį, finišo liniją kirto šeštasis. Tai istorinis olandų komandos laimėjimas.

Turnas

2011-03-01

Transliavimo standartus atitinkantį video, rasite apsilankę iveco.
Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI