Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Iveco perdavė Prancūzijos kariuomenei karines transporto priemones

Iveco, viena iš „Fiat Industrial group“ įmonė, kartu su Prancūzijos kompanija „Soframe“ sudarė sutartis dėl Prancūzijos ginkluotosių pajėgų aprūpinimo įvairios paskirties karinėmis transporto priemonėmis.

Sutartyje nurodyta, kad iš pradžių Iveco turi pateikti 200 transporto priemonių, kurių bendra vertė yra apie € 160 mln. Tai yra tik viena tiekimo sutarties dalis su galimybe vėliau papildomai perduoti iki 2400 transporto priemonių vienetų, maždaug už 800,000,000 € sumą.

Specialias, 8x8 ratų bazės, didelio pravažumo karines transporto priemones tiekia „Astra“, kuri yra Iveco gynybinių transporto priemonių gamintojų dalis. Ši kompanija teikia taktinėms gynybos transporto priemonėms įvairių konfigūracijų dalis, taip pat specializuojasi projektuojant ir gaminant bekelės statybos ir kalnakasybos transporto priemones.

Transporto priemonės, skirtos Prancūzijos kariuomenei, pateikiamos kartu su iš dalies šarvuotomis vairuotojo kabinomis, įvairių tipų išmontuojamais pakėliamais kėbulais, priekabos vilkimo įranga ir kranais. Tai užtikrina maksimalią įgulos apsaugą, puikų funkcionalumą ir didelę keliamąją galią. Iveco įsipareigoja rūpintis transporto priemonių technine priežiūra ir atsarginių dalių tiekimu.

Iveco „Iveco“ projektuoja, gamina ir parduoda platų lengvųjų, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, visureigių sunkvežimių, miesto, tarpmiestinių ir turistinių autobusų asortimentą, taip pat specialiąsias transporto priemones, skirtas priešgaisrinėms gelbėjimo tarnyboms, užduotims nepravažiuojamose vietovėse vykdyti, gynybos ir civilinės saugos įstaigoms.

„Iveco“ dirba arti 25 000 darbuotojų. Bendrovė valdo 24 gamyklas 11 šalių visame pasaulyje. Pažangios technologijos yra vystomos 6 valstybių tyrimų centruose. Bendrovė savo veiklą organizuoja ne tik Europoje, bet ir Kinijoje, Rusijoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje.

Daugiau nei 5 000 serviso centrų daugiau kaip 160 valstybių garantuoja techninę pagalbą bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik naudojama „Iveco“ transporto priemonė.

Turinas,

2011-01-10

Transliavimo standartus atitinkantį video, rasite apsilankę iveco.

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI