Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Iveco išskirtinis pasiūlymas - EASYDAILY
EASYDAILY – puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patvaraus, ilgaamžio automobilio už nedidelę kainą. Jam būdingos visos išskirtinės ir laiko patikrintos Daily savybės: ypač tvirta rėminė konstrukcija, dyzeliniai varikliai, pasižymintys aukštu sukimo momentu, galinių ratų pavara ir galimybė tempti sunkią priekabą. Tai tinkamas derinys profesionaliai ir efektyviai padėsiantis Jums kasdieniniame darbe.

EASYDAILY skirtas esminiam tikslui – Jūsų darbui. Stadartinė ir papildoma įranga optimaliai parinkta, siekiant užtikrinti maksimalų transporto priemonės našumą. EASYDAILY Jums.

Specialai skirtame internetiniame puslapyje galit šį automobilį sukonfigūruoti ir mums atsiųsti užklausą.

Plačiau apie šį pasiūlymą žiūrėkite: www.easydaily.it

Iveco

„Iveco“ projektuoja, gamina ir parduoda platų lengvųjų, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, visureigių sunkvežimių, miesto, tarpmiestinių ir turistinių autobusų asortimentą, taip pat specialiąsias transporto priemones, skirtas priešgaisrinėms gelbėjimo tarnyboms, užduotims nepravažiuojamose vietovėse vykdyti, gynybos ir civilinės saugos įstaigoms.

„Iveco“ dirba arti 25 000 darbuotojų. Bendrovė valdo 24 gamyklas 11 šalių visame pasaulyje. Pažangios technologijos yra vystomos 6 valstybių tyrimų centruose. Bendrovė savo veiklą organizuoja ne tik Europoje, bet ir Kinijoje, Rusijoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje. Daugiau nei 5 000 serviso centrų daugiau kaip 160 valstybių garantuoja techninę pagalbą bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik naudojama „Iveco“ transporto priemonė.

2011-02-21
Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI