Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Iveco atidare pirmąją vilkikų serviso stotį "Truck station"
Iveco parodo iniciatyvą visiškai naujai sričiai, skirtai pasauliniam kelių pervežimo transportui, iškilmingai atidarydama Hanoveryje pirmąją Vilkikų stotį (Truck Station). Kompanija nusprendė atidaryti visą grandinę specialių pagalbos centrų, išskirtinai skirtų tik dirbančioms kelyje sunkiojo komercinio transporto priemonėms visuose pagrindiniuose Europos maršrutuose.

Pagrindinės Vilkikų Servisų Stoties savybės yra:
  • Nepertraukiama 24 valandų pagalba
  • Pažangūs diagnostikos įrengimai, leidžiantys vienu metu aptarnauti keltą automobilių
  • Specialiai apmokytas ir paruoštas techninis personalas
  • Specializuoti prekių sandėliai
  • Pagalba skirta puspriekabėms, su produkcija iš Bullder gamintojo gamos (Iveco firminis ženklas, skirtas puspriekabių detalėms)
Konkrečiu atveju, puspriekabių servisas leis Vilkikų Stočiai tapti stirpiu atramos tašku, leidžiančiu funkcionuoti kaip „vieno sustojimo“ aptarnavimo tašku, patenkinančiu visus transporto operatoriaus lūkesčius.

Iveco „Iveco“ projektuoja, gamina ir parduoda platų lengvųjų, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, visureigių sunkvežimių, miesto, tarpmiestinių ir turistinių autobusų asortimentą, taip pat specialiąsias transporto priemones, skirtas priešgaisrinėms gelbėjimo tarnyboms, užduotims nepravažiuojamose vietovėse vykdyti, gynybos ir civilinės saugos įstaigoms.

„Iveco“ dirba arti 25 000 darbuotojų. Bendrovė valdo 24 gamyklas 11 šalių visame pasaulyje. Pažangios technologijos yra vystomos 6 valstybių tyrimų centruose. Bendrovė savo veiklą organizuoja ne tik Europoje, bet ir Kinijoje, Rusijoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje. Daugiau nei 5 000 serviso centrų daugiau kaip 160 valstybių garantuoja techninę pagalbą bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik naudojama „Iveco“ transporto priemonė.

Turinas
Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI