Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Iveco dalyvauja Genujos Tarptautinėje laivų parodoje su amfibija SeaLand

Spalio 6-14 dienomis Genujos parodų centre vykstančioje 52-ojoje Genujos Tarptautinėje laivų parodoje Iveco pristato eksperimentinę amfibiją SeaLand ir dvi kitas specialiąsias transporto priemones skirtas ypatingoms operacijoms. 

Ši Laivų paroda kasmet sutraukia daugiau kaip 250 000 lankytojų, nuo srities profesionalų iki laivų mėgėjų. Parodoje Iveco demonstruoja SeaLand – eksperimentinę amfibiją, kuria Iveco Daily 4x4 važiuoklės pagrindu sukūrė  Maurizio Zanisi.

Transporto priemonė gali būti naudojama kaip didelių jachtų tenderis. Iš pirmo žvilgsnio ji primena Iveco Daily, kurio pagrindu yra sukurta. Laivų parodoje amfibijos panaudojimo galimybės buvo pademonstruotos jai nuo kranto nuvažiavus ant prieplaukos ir po to nusileidus į Ligurijos jūrą.

Nors SeaLand yra Iveco stendo žvaigždė, tačiau tai nevienintelė daug dėmesio sulaukianti transporto priemonė. Bendrovės pasiekimus gelbėjimo įrangos srityje demonstruoja ir dar dvi transporto priemonės: RAVx6 “Duffy” - gelbėjimo amfibija turinti 6x6 varomus ratus, skirta priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir civilinės saugos tarnybos vykdomoms gelbėjimo operacijoms – ir  Eurocargo 160E 30 su Magirus 32-L AT sukiojamomis priešgaisrinėmis kopėčiomis. 

„Iveco“ stendas yra svarbi galimybė pademonstruoti bendrovės gaminamas specialiąsias transporto priemones ir inovatyvius technologinius sprendimus skirtus priešgaisrinėms tarnybos. Šie produktai jau spėjo susikurti itin patikimų ir efektyvių produktų reputaciją.

Techninė informacija apie transporto priemones

SeaLand – patikima ir saugi transporto priemonė skirta naudoti tiek vandenyje, tiek sausumoje          

Ši eksperimentinė transporto priemonė yra modifikuotas Iveco Daily 4x4. Transporto priemonės mechaninės dalys pakeistos nebuvo ir tai patvirtina šios Iveco gaminamos lengvos transporto priemonės išskirtinį tvirtumą ir kokybę. Kita vertus, transporto priemonėje buvo atlikti įvairūs pakeitimai siekiant, kad ji galėtų plaukti jūra. Vienas iš šių pakeitimų – specialus dugnas, kurio dėka mašina tampa hermetiška. Tai užtikrina suvirintas lakštinio plieno korpusas.

Transporto priemonę varo vandens srovė ir galingas trijų litrų turbodyzelinis variklis. Maksimalią autonomiją užtikrina papildomi kuro bakai, kuriuose gali tilpti maždaug 300 litrų kuro. Ši transporto priemonė jau buvo panaudota keliose užduotyse, įskaitant 14 valandų plaukimą per Korsikos kanalą, kurio plotis 75 jūrmylės arba maždaug 140 kilometrų.

RAVx6 “Duffy”, pasiruošusi bet kokiai kritinei situacijai

Amfibija RAVx6 “Duffy” buvo sukurta ir pagamintas siekiant didžiausio patikimumo ir patvarumo kritinėse situacijose, pavyzdžiui, potvynių metu. Transporto priemonė gali manevruoti vandenyje ant kelio arba važiuodama bekele – nelygiu, klampiu paviršiumi.  Jos priekinė, centrinė ir užpakalinė ašys turi diferencialus ir jų dydis buvo parinktas taip, kad transporto priemonę būtų galima eksploatuoti ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.

Iveco Magirus gaminamas “Duffy” turi 15 tonų svorio 6x6 važiuoklę su trimis ašimis. Kadangi šioje transporto priemonė naudojamas FPT Industrial N60 ENT variklis su automatine pavarų dėže Allison bei hidropneumatine nepriklausoma pakaba, važiuodama keliu mašina gali pasiekti  85 km/h greitį.

Be to, transporto priemonė turi avarinę sistemą, kuri sugedus pagrindiniam varikliui leidžia pilnai pakrautai transporto priemonei plaukti dviejų mazgų greičiu. Iš lengvo metalų lydinio pagaminta kabina yra visiškai uždara ir turi dvi šonines duris. Šalia vairuotojo kabinoje gali keliauti du darbuotojai. 

Gaisrinės kopėčios

Galiausiai, Iveco stende demonstruojamos Magirus gaisrinės kopėčios –lyderės bendrovės šarnyrinių kopėčių tarpe. Sukiojamos šarnyrinės kopėčios 32–L AT yra sumontuotos ant Eurocargo 160E30 su 4,815 mm ratų baze ir  1+2 ML kabina. Kopėčių korpusą sudaro strėlė turintis penkias skirtingas sekcijas ir 4,7 metrų teleskopinį prailginimą. Kopėčios turi kompiuterinę sistemą skirtą vibracijai sumažinti.

Transporto priemonė tvirtai stovi ant žemės saugaus tvirtino sistemos „Vario“ dėka. Kopėčių darbinis aukštis 32 metrai, jos turi 300 kg apkrovą išlaikantį gelbėjimo krepšį ir vandens tiekimo vamzdyną. Krepšys turi krovinių tvirtinimui skirtą įtaisą, kuris leidžia transportuoti iki 400 kg svorio krovinius.

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI