Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Coca-Cola išbando naująjį hibridinį Iveco Eurocargo
Šiandien Iveco pristatė Coca-Cola koncernui naująjį hibridinį krovininį Eurocargo automobilį, dyzeliu bei elektra varomu varikliu. Automobilis bus bandomas Briuselyje, miesto sąlygomis.

Coca-Cola ir Iveco koncernas susibūrė šiam bandomajam projektui, patikrinti hibridinių technologijų tinkamumą ir pritaikymą komerciniuose automobiliuose. Dėka šių naujovių, Coca-Cola sumažins sąnaudas bei smarkiai prisidės prie aplinkosaugos.

“Iveco, kaip ir visa Fiat grupė, yra lyderiai investicijų į aplinkosaugą ir socialinės gerovės srityje. Iveco koncernui inovacijų supratimas neapsiriboja tik koncepcinių ar futuristinių automobilių kurimu. Tai visų pirma naujų prieinamų technologinių sprendimų, leidžiančiančių automobilių savininkams optimizuoti aplinkos taršą, ir galimų pritaikymų netolimoje ateityje paieškos. Jau prieš daug metų mes pristatėme pirmus aplinką saugančius automobilius, iš kurių daugiausia miesto autobusų, o dabar pristatome hibridinį Eurocargo”, savo nuomonę išdėstė vyresnysis Iveco pardarvimų ir marketingo direktoriaus pavaduotojas Franco Miniero.

Apie hibridinį Iveco Eurocargo

Su naujuoju hibridiniu Iveco Eurocargo galima išvežioti prekes ne tik mieste, bet ir užmiestyje, kur reikia greičio ir patikimumo, sutaupant, palyginus su įprastais dyzeliu varomais automobiliais, iki 30% degalų. 16 vožtuvų, 4 cilindrų Tector Euro 5 dyzelinio variklio galia - 160 AG (118kW), o kartu ar atskirai veikiančio elektrinio variklio galia - 60 AG (44kW). Šis automobilis komplektuojamas kartu su 6 greičių automatine pavarų dėže ir 1,9 kWh talpos ličio baterijomis.

Automobilis pajuda iš vietos su elektros varikliu, o dyzelinis variklis įsijungia tik tada, kai reikia daugiau galios įsibėgėjant ar važiuojant įkalne. Krovumas yra tik 200 kg mažesnis, nei įprastuose dyzeliu varomuose automobiliuose.

Šių bandymų rezultatai bus panaudoti, sprendžiant Coca-Cola produktų pervežimo strategijos klausimus visoje Europoje.

Iveco

„Iveco“ projektuoja, gamina ir parduoda platų lengvųjų, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, visureigių sunkvežimių, miesto, tarpmiestinių ir turistinių autobusų asortimentą, taip pat specialiąsias transporto priemones, skirtas priešgaisrinėms gelbėjimo tarnyboms, užduotims nepravažiuojamose vietovėse vykdyti, gynybos ir civilinės saugos įstaigoms.

„Iveco“ dirba arti 25 000 darbuotojų. Bendrovė valdo 24 gamyklas 11 šalių visame pasaulyje. Pažangios technologijos yra vystomos 6 valstybių tyrimų centruose. Bendrovė savo veiklą organizuoja ne tik Europoje, bet ir Kinijoje, Rusijoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje. Daugiau nei 5 000 serviso centrų daugiau kaip 160 valstybių garantuoja techninę pagalbą bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik naudojama „Iveco“ transporto priemonė.

Turinas
Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI