Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
"Blue&Me TomTom" pagerins ECODAILY vairuotojų darbą
Hanoverio IAA parodoje, kuri vyko šių metų rugsėjo 23-30 d. Iveco pristatė svarbią naujovę susijusią su lengvaisiais komerciniais automobiliais.

Inovaciją sudaro „Blue & MeTM“ pramogų paketo integracija su specialiai Iveco koncernui sukurta „TomTom“ navigacijos sistema, kuri bus pradėta montuoti į ECODAILY komercinius automobilius, kurių bendra masė sudaro nuo 2.8 iki 7.0 t.

Sistema pagrįsta „Blue & Me“ - tai telematikos sprendimas gimęs bendradarbiaujant su „Fiat Group Automobiles" ir "Microsoft“, kuris išplėtė komunikacijų, informacijos ir pramogų prieinamumą, komfortą ir darbo kokybę transporto priemonėse. Sistema integruota su "TomTom" sujungia ryšį tarp navigacinės sistemos ir transporto priemonės.

„Blue & Me TomTom" sistema, patiems reikliausiems Iveco klientams siūlo lanksčiai ir paprastai naudotis visa reikalinga informacija, leidžiančia sujungti bevielią laisvų rankų įrangą, maršruto navigaciją ir prieigą prie naudingos automobilio informacijos.

Saugiam vairavimui yra svarbu, kad mobiliuoju telefonu ir radijo įranga galima naudotis reguliuojant balso komandų pagalba, ant vairo sumontuotais jungikliais, ir 4,3 colių LCD lietimui jautriu ekranu.

Inovacijų pavertimas tikrove tapo pagrindinis Iveco šūkis 2010 metų Hanoverio parodoje.

Iveco

„Iveco“ projektuoja, gamina ir parduoda platų lengvųjų, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, visureigių sunkvežimių, miesto, tarpmiestinių ir turistinių autobusų asortimentą, taip pat specialiąsias transporto priemones, skirtas priešgaisrinėms gelbėjimo tarnyboms, užduotims nepravažiuojamose vietovėse vykdyti, gynybos ir civilinės saugos įstaigoms.

„Iveco“ dirba arti 25 000 darbuotojų. Bendrovė valdo 24 gamyklas 11 šalių visame pasaulyje. Pažangios technologijos yra vystomos 6 valstybių tyrimų centruose. Bendrovė savo veiklą organizuoja ne tik Europoje, bet ir Kinijoje, Rusijoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje. Daugiau nei 5 000 serviso centrų daugiau kaip 160 valstybių garantuoja techninę pagalbą bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik naudojama „Iveco“ transporto priemonė.

Turinas,
Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI