Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Aplinkos neteršiantys automobiliai – jau Lietuvoje
Trečiadienį, liepos 14 dieną, „Iveco“ atstovas Lietuvoje bendrovė „Transmitto“ Lietuvos rinkai pristatė du itin ekologiškus ir ekonomiškus šiuolaikinius „ECODAILY“ grupės automobilius: „Electric Daily“ ir „CNG Daily“.

„ECODAILY“ yra ateities miesto transportas: efektyvus, tylus, į aplinka išmetantis minimalų teršalų kiekį. Vairuotojai, pasirinkę vieną iš dviejų „ECODAILY“ automobilių, ne tik važiuos ekonomiškai, bet ir tausos aplinką.

„Kiekvienas, pasirinkdamas ekologiškus ir ekonomiškus „ECODAILY“ automobilius, prisideda prie aplinkos išsaugojimo. Norėdami paraginti žmones persėsti už aplinkai nekenksmingų automobilių vairo, skelbiame akciją, kurios metu nuo kiekvieno parduoto „Electric Daily“ arba „CNG Daily“ automobilio skirsime lėšų žaliųjų Vilniaus plotų puoselėjimui“, – sakė UAB „Transmitto“ marketingo vadovas Vytautas Dailydka.
„Electric Daily“ yra vienintelis savo klasėje serijiniu būdu gaminamas elektros pavara varomas automobilis. Jis yra pritaikytas krovinių ir žmonių transportavimui miesto teritorijoje, nekeliantis triukšmo ir minimaliai teršiantis aplinką. Kadangi „Electric Daily“ yra klasifikuojamas kaip nulinės taršos automobilis, tai reiškia, kad juo galima važiuoti net ir zonose, kur yra uždrausta įvažiuoti su vidaus degimo varikliais. „Electric Daily“ yra trijų tipų – furgonas, važiuoklė ir mikroautobusas. Važiuoklės keliamoji galia siekia 2958 kg, o furgono tūris gali būti nuo 7 iki 17 kubinių metrų.
„CNG Daily“ – tai automobiliai, varomi švariausiu šiuo metu naudojamu kuru – suslėgtomis gamtinėmis dujomis (CNG). Tokie automobiliai yra tylesni, į aplinką išmeta 10–15 proc. mažiau CO2, o jų vietinė tarša beveik lygi nuliui. Kadangi „CNG Daily“ yra itin ekonomiškas, jį verta rinktis ir dažnai važinėjant mieste, ir tolimesnėms kelionėms.
„Pasaulyje vis garsiau skelbiant ekologines idėjas, tikimės, kad žmonės ims keisti savo įpročius ir iškeis iki šiol vieninteliais buvusius benzinu ar dyzeliniu kuru varomus automobilius į alternatyvų, ekologišką ir ekonomišką transportą“, – sakė V. Dailydka.

Iveco
„Iveco“ projektuoja, gamina ir parduoda platų lengvųjų, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, visureigių sunkvežimių, miesto, tarpmiestinių ir turistinių autobusų asortimentą, taip pat specialiąsias transporto priemones, skirtas priešgaisrinėms gelbėjimo tarnyboms, užduotims nepravažiuojamose vietovėse vykdyti, gynybos ir civilinės saugos įstaigoms.
„Iveco“ dirba arti 25 000 darbuotojų. Bendrovė valdo 24 gamyklas 11 šalių visame pasaulyje. Pažangios technologijos yra vystomos 6 valstybių tyrimų centruose. Bendrovė savo veiklą organizuoja ne tik Europoje, bet ir Kinijoje, Rusijoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje. Daugiau nei 5 000 serviso centrų daugiau kaip 160 valstybių garantuoja techninę pagalbą bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik naudojama „Iveco“ transporto priemonė.
Vilnius,
Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI