TCO / TOTAL COST OF OWNERSHIP

IVECO rūpi Jūsų kaštai ir mes suprantame, kaip svarbu juos planuoti, numatyti ir kontroliuoti. Bendros nuosavybės kainos (TCO) skaičiuoklė padės Jums tai padaryti.

<span style="color: #0d4ba0">TCO </span>SKAIČIUOKLĖ

TCO SKAIČIUOKLĖ

IVECO rūpinasi jūsų išlaidomis ir supranta, kaip jums yra svarbu jas prognozuoti ir kontroliuoti. TCO („Total Cost of Ownership“) nuosavybės išlaikymo skaičiuoklė padės jums padaryti būtent tai. 

BENDROSIOS NUOSAVYBĖS IŠLAIKYMO SĄNAUDOS

Programa „TCO2 Live“ siūlo išskirtines paslaugas IVECO sunkiųjų sunkvežimių klientams:  

  • TCO2 SMART REPORT – savaitinės važiavimo stiliaus ir kuro suvartojimo ataskaitos
  • TCO2 ADVISING – skirtosios komandos patarimai dėl kuro taupymo
  • TCO2 DRIVING – į ekonomiją orientuoti vairavimo kursai. Mes mokome, kaip sumažinti kuro sąnaudas, užtikrinti automobilio ilgaamžiškumą ir kiek galima labiau padidinti saugumą kelyje

BENDROSIOS NUOSAVYBĖS IŠLAIKYMO SĄNAUDOS
TCO2 SMART REPORT

TCO2 SMART REPORT

@Titolo

Nuotolinis duomenų rinkimas iš integruoto IVECO VAIRAVIMO STILIAUS ĮVERTINIMO leidžia įvertinti esminius automobilio ir vairuotojo darbinių savybių parametrus. 

Ataskaitos kas savaitę siunčiamos automobilių parko vadovui automatiniu el. laišku, kuriame didžiausias dėmesys skiriamas vairuotojo veiksmams ir susijusioms tendencijoms, kiekvieno automobilio kuro sąnaudoms ir viso automobilių parko išmetamos anglies kiekiui. Ši paslauga teikiama nepriklausomai nuo kitų pagrindinių interneto portalo automobilių parko valdymo paslaugų.  

​Su NEW STRALIS XP, TCO2 SMART REPORT paslauga teikiama 4 metus.

​​

TCO2 SMART REPORT ir TCO2 ADVISING gali sumažinti kuro sąnaudas iki 3 %.

TCO2 ADVISING

@Titolo

IVECO yra visapusis „konsultantas kuro klausimais“ – visą laiką dirbantis partneris, padedantis siekti efektyvaus ir tvaraus transporto. 


Mūsų patirtis efektyviausios  kuro taupymo technikos srityje pagrįsta daugiamečiais eksploataciniais duomenimis, surinktais ir apdorotais (bendradarbiaujant su savo klientais) atliekant įvairias misijas ir važiuojant skirtingais maršrutais. 

Dabar IVECO siūlo šią unikalią patirtį paslaugos forma, kurią visose rinkose teikia specializuotos kuro ekspertų komandos, pastoviai stebinčios pagrindinius automobilių parko veiklos indikatorius, kad būtų galima paruošti pritaikytus tobulinimo planus. Vienerių metų TCO2 ADVISING sutartis suteikiama su NEW STRALIS XP & NP modeliu.

​​

TCO2 SMART REPORT ir TCO2 ADVISING gali sumažinti kuro sąnaudas iki 3 %.

TCO2 DRIVING

@Titolo

Geri vairuotojai taip pat gali sutaupyti kuro ir naudodami geriausius technologinius prietaisus: būtent todėl IVECO siūlo specialias vairuotojų mokymo programas, padedančias tobulinti mūsų klientų vairuotojų įgūdžius. 

Mes mokome, kaip sumažinti kuro sąnaudas, užtikrinti automobilio ilgaamžiškumą ir kiek galima labiau padidinti saugumą kelyje. 

Kursai gali būti modeliuojami pagal kliento reikalavimus ir vedami jų pačių arba IVECO patalpose. Aptariamos tokios temos, kaip žinios apie automobilį, jo funkcijos, taip pat vedamos vairavimo pamokos su profesionaliu mokytoju.

TCO2 SMART REPORT ir TCO2 ADVISING gali sumažinti kuro sąnaudas iki 3 %.