ASSISTANCE NON STOP

IVECO siūlo 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę teikiamos pagalbos kelyje programą Assistance Non-Stop.

Stiprindama šią esminę paslaugą, IVECO daug investavo į Klientų centrą – pirmąjį specializuotą kontaktinį punktą, padedantį klientams išlaikyti automobilį kelyje ir teikiantį pagalbą 36 Europos šalyse.


ASSISTANCE<span style="color: #0d4ba0"> NON STOP</span>

„IVECO“ KLIENTŲ CENTRAS, NEPERTRAUKIAMAI 10-ČIA KALBŲ TIEKIANTIS PAGALBĄ 36 EUROPOS ŠALYSE

PAGALBA KELYJE

PAGALBA KELYJE

Transporto priemonės gedimo atveju į „IVECO Assistance Non-Stop“ galite kreiptis trimis būdais: 

  • paskambinti telefono numeriu (+370 60600087)
  • naudodamiesi integruota IVECONNECT telematikos sistema, tiesiog spustelėję liečiamąjį ekraną susisiekite su „Assistance Non Stop“ tarnyba, daugiau nieko daryti nereikia. Sistema automatiškai perduoda jūsų automobilio padėties ir veikimo duomenis.
  • naudodamiesi programėle IVECO Non Stop : pakaks tik spustelėti!

PROGRAMĖLĖ „IVECO NON STOP“

Programėle „IVECO Non Stop“ taip pat galima naudotis norint iš anksto užsisakyti savo automobilio remonto darbus, o ne vien skubiu atveju. Galite pasirinkti laiko intervalą ir vietą (dabartinę padėtį, dirbtuves arba konkretų adresą) ir programėlė pateiks jums rezervacijos patvirtinimą.

PROGRAMĖLĖ „IVECO <span style="color: #0d4ba0">NON STOP“</span>
ATSISIŲSKITE PROGRAMĖLĘ „IVECO NON STOP“

TARPTAUTINĖ PAGALBA JŪSŲ AUTOMOBILIUI

80 operatorių komanda užtikrina akimirksniu dešimtimi kalbų pateikiamą atsakymą ir greitą bet kokios problemos sprendimą, suaktyvindama IVECO aptarnavimo centrą, esantį arčiausiai gedimo vietos ir labiausiai tinkamą automobiliui.

Techninės pagalbos teikimo metu (nepriklausomai nuo to, ar tai tik nesudėtingas remontas kelyje, ar prireikė nuvilkti ir atlikti atitinkamus remonto darbus dirbtuvėse), klientų centras seks eigą, informuos jus ir užtikrins, kad automobiliu vėl būtų galima naudotis kiek galima greičiau.