​Vienuolikta ekspedicijos savaitė

Pasiekus Pietų Afrikos Respublikos Keiptauno miestą, kuris yra piečiausias miestas Afrikos žemyne, Overland12 misija įveikė lygiai pusę numatyto maršruto. Šį tašką buvo planuojama pasiekti kovo pabaigoje, ir ši užduotis buvo įvykdyta su kaupu, atvykus viena savaite ankščiau.

Šis faktas yra puikus įrodymas, kad misijos įgulą sudaro profesionalūs ir drąsus žmonės bei patikimi ir ištvermingi IVECO automobiliai.

Dar vienas svarbus sėkmės faktorius buvo operatyvus ir kvalifikuotas IVECO atstovų Afrikoje darbas, kurio dėka automobiliai puikiai atliko savo darbą. Overland12 misijos dalyviai pilnai pasikliovė IVECO atstovų mechanikų darbu, kas leido įgulai atgauti jėgas tolimesniems išbandymams.

Oranžinis karavanas per 80 dienų įveikė 23‘000 km ir aplankė 20 skirtingų šalių.

Kelionės metu ekspedicijos dalyviai pajautė ir žiemos orus Viduržiemio jūros pakrantėje, ir sausą pragarišką Sacharos dykumos karštį, ir pusiaujo alinantį karštą bei drėgną orą ir švelnų Pietų Afrikos klimatą.

Misijos metu komandai teko patirti įvairių išgyvenimų, emocijos keitėsi iš susirūpinimo į džiūgesį lankant mažų miestelių sveikatos priežiūros centrus ir dovanojant jiems medikamentų ir kitą reikalingą įrangą, kuri yra retenybė didžiojoje Afrikos dalyje.

Komandos nariams papildomos motyvacijos ir paspirties suteikdavo vietinių gyventojų geranoriška ir naudinga pagalba. Ekspedicijos nariai ir jų automobiliai kėlė didžiulį gyventojų susidomėjimą, iš kurių ypač išsiskirdavo vietiniai vairuotojai, be kurių pagalbos kartais nebūdavo įmanoma toliau judėti.

Nuotaiką pakeldavo būrys vaikų, apstojusių automobilius ir komandos narius ir entuziastingai klausinėdavę apie Italijos futbolo žaidėjus ar įdėmiai tyrinėdavę nematytus automobilius.

Su geros nuotaikos užtaisu, atgavę jėgas Keiptaune, Overland12 misija toliau tęsė savo sugrįžimą per Pietų Afrikos Respublika link Botsvanos.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 60b4059f-291b-8089-73e1-a17842e737bf.