Overland 12 ekipažai sėkmingai išlaikė klastingosios Mauritanijos dykumos išbadymus.

Dėka IVECO automobilių ir komandos ištvermės bei profesionalumo, Overland 12 karavanas, 25 išvykimo iš Turino dieną, atvyko į Malį. Malio valstybė komandai paliko labai neturtingos šalies įspūdį, kurioje didelis vaikų mirtingumas ir aukštas neraštingumo lygis.

Sustojus Timbuktu mieste planiniam automobilių aptarnavimui, komanda galėjo apžiūrėti šį senovės miestą, kuriame gausu iš molio statytų pastatų. Miestas yra vienas žinomiausių Afrikos žemyne ir yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą.

Sekančią dieną oranžinis karavanas kirto Nigerio upę. Automobilius iš vieno upės kranto į kitą plukdė plaustai. Atsakingiausia ir daugiausio nerimo sukėlusi operacijos dalis buvo didžiųjų Trakker ir Power Star pergabenimas, kuris praėjo sklandžiai.

Judėdama biraus smėlio ir akmenuotais keliais, ekspedicija atvyko į Dogoną, kuris yra žymus savo genčių šokiais ir kaukėmis. Overland 12 misija įveikė pakankamai sunkų kelią nuo Durogono iki Mopti miesto, kuris yra vienas svarbiausių komercinių jūrų uostų regione. Mopti taip pat žinomas kaip Malio Venecija, kadangi miestas yra įsikūręs trijuose Nigerio upės salose.

Pajudėjęs iš Mopti, lydimas kepinančios saulės, karavanas atsargiai kirto Bani upę, pravažiavęs Djenne miestą, kelionė tesėsi į Malio sostinę Bamaką.
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 0ecdfc9e-2905-8089-37b2-ceaba758b013.