​Šeštoji kelionės savaitė

Šeštąją kelionės savaitę oranžinis karavanas atvyko į Lomę – Togo sostinę. Ekspedicijos nariai aplankė 9 iš 28 numatytų aplankyti šalių ir tęsia kelionę toliau.

Prieš pasiekiant Togą, Ganos sostinėje Akroje , buvo pakeista dalis komandos. Kaip ir buvo planuota dalis narių išvyko ilsėtis namo, o juos pakeitė nauji keliautojai.

Emocijos užplūdo tiek naujus tiek senus komandos narius. Buvusieji misijoje keliauja namo kupini visą gyvenimą neišdilsiančių įspūdžių ir nuotykių, kai tuo tarpu naujiems nariams teks prisitaikyti prie naujos aplinkos ir naujų pareigų. Sugrįžus namo komandos nariai juokavo, kad juos užplūdo ne „mal d‘Afrique“ o „mal d‘Overland“ nostalgijos jausmas.

Komandos keitimas yra reikalingas tam, kad komandos nariai neišsektų, kas nutinka tokio nuotolio ir sudėtingumo ekspedicijose.

Papildomą stresą ir nerimą dėl saugumo stiprina tai, kad keliaujama po vargingas, karinių konfliktų kankinamas šalis, kuriose gausu karo ženklų, tokių kaip maištininkų puldinėjimas ar minų laukai.

Kitas nematomas, taičua nuolat gresiantis pavojus – ligos. Komanda yra praėjusi pilną vakcinacijos programą nuo maliarijos, geltonojo drugio ir vidurių šiltinės ir kitų infekcinių dažniausiai Afrikos žemyne siaučiančių ligų.

Kadangi šiai ekspedicijai visi komandos nariai turėjo praeitį pilną pasiruošimo ciklą, tas neaplenkė ir IVECO automobilių. Automobiliai dalyvaujantis tokio tipo kelionėse, turi būti specialiai paruošti bekelės ruožų įveikimui.

Puikios IVECO automobilių techninės, eksploatacinės savybės leido Overland 12 misijai tinkamai paruošti transporto priemones, kurios kelionės metu nepavedė ir komanda galėjo laikytis numatyto kelionės grafiko.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 6df3049f-d97b-8089-73e1-a5b385b0b207.