​Penkta kelionės savaitė

Overland 12 misija jau įveikė 11‘500km, kurie yra ketvirtadalis numatyto įveikti atstumo. Dvi naujos ir neaplankytos šalys numatytos maršrute – Dramblio Kaulo Krantas ir Gana.

Iš šio kelionės etapo Beppe Simonato niekada nepamirš užplūdusio jausmo, kai į jį buvo nutaikytas Kalašnikovo automatas. Kirtus Dramblio Kaulo Kranto sieną, karavanas buvo sulaikytas.

Visa komanda ir automobiliai buvo užgrobti grupės ginkluotų maištininkų. Dėka derybų, kurios truko iki kitos dienos, ir kurias vedė Beppe Tenti, Overland 12 misija galėjo tęsti savo kelionę toliau.

Nuo 2002 m. iki 2004 metų Dramblio Kaulo Krante, kuris iki 1960m. buvo Prancūzijos kolonija, tęsiasi pilietiniai neramumai, kurių negali suvaldyti dabartinė vyriausybė. Maištininkų grupės kelia neramumus ir rengia panašius išpuolius, į kurį buvo pakliuvusi ir Overland 12 komanda, tam, kad atkreiptų tarptautinės visuomenės dėmesį.

Po nemalonios patirties konvojus įvažiavęs į Dramblio Kaulo Kranto sostinę Jamusukrą, asfaltuotais keliais pasuko į Ganos pusę. Vis dažniau mažus kaimus keitė didesni miestai ir miesteliai.

Kumasi mieste, kuris garsus buvusiu Jungtinių Tautų sekretoriumi Kofi Annanu, Overland komanda turėjo sudalyvauti Ašanti festivalyje. Po festivalio komanda patrauks link sostinės Akros, kur bus pakeisti komandos nariai.

Nauji komandos nariai pasižymi ne mažesniu užsidegimu ir profesionalumu, kuriems tarnaus jau išbandyti IVECO automobiliai.

IVECO automobiliams prasidėjo naujas kelionės etapas, kurį galima pavadinti: „Overland 12 – Juodoji Afrika“. Nepaisant įspūdingo nukeliauto atstumo IVECO automobiliams ruošiami nauji iššūkiai. 

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: fa3ce09e-19ff-8089-37b2-c8d5638f3eb8.