​Devinta ekspedicijos savaitė

Atvykusi į Angola, Overland12 ekspedicija toliau tęsė savo kelionę link pietinės Afrikos dalies. Atsižvelgiant į ekstremalias kelio ir metrologines sąlygas, IVECO važiavo labai atsargiai, bet kartu ir užtikrintai, neperžengiant ribos už kurios slypėdavo bedugnė. Tiek automobiliai tiek žmonės balansavo ant savo galimybių ribos.

Baržai kartu su vietiniais šurmuliuojančiais gyventojais kirtus Kongo upę, teko dvi dienas tęsti kelionę praradus palydovinį ryšį. Tačiau tai nebuvo kliūtis, įveikiant purvynus su metro gylio duobėmis, patvinusius džiunglių upelius ir stačias įkalnes, kurių statumo laipsnis kartais siekdavo 60%, kabinoje tvyrant 45 laipsnių karščiui.

Overland 12 misijos dalyviai yra labai dėkingi vietiniams IVECO atstovams už suteiktą kvalifikuotą techninę paramą, kuri leisdavo automobiliams toliau vykdyti ekspediciją. Parama labai pagelbėjo ir misijos techniniam personalui, kurie turėjo galimybę atgauti jėgas po varginančios kelionės automobilio kabinoje.

Overland ekspedicijos automobiliai ne vieną kartą lankėsi Iveco autorizuotų atstovų dirbtuvėse, kurių Afrikos žemyne yra 54. Pirmasis sustojimas buvo numatytas Akroje (Ganoje) Tanink atstovybėje, kuri yra įgaliota aptarnauti visus Fiat Group lengvuosius ir sunkiuosius komercinius automobilius.

Sekantis sustojimas buvo visiškai naujoje IVECO atstovybėje Lagose, Nigerijoje, kur automobiliai buvo kruopščiai patikrinti ir sutvarkyti tolimesnei kelionei. Įveikus sudėtingą maršrutą, pasiekus Kamerūną, sekantis automobilių patikrinimas buvo atliktas CAMI atstovybėje.

Paskutinis sustojimas aptarnavimui buvo Kinšasoje (Kongo Demokratinėje Respublikoje), ITALMOTORS atstovybėje, įkurtoje 2008 metais. Misijos dalyviai buvo sutikti labai šiltai. Atstovybės profesionalūs technikai, kurių yra virš 100 žmonių, pasirūpino, kad automobilių techninė būklė būtų nepriekaištinga. Atsarginių dalių niekada nepritruks turint 4000 m2 sandėlį.

Toliau ekspedicija tesėsi per Angolą link Namibijos. Kovo pabaigoje buvo pasiektas svarbus misijos taškas – pietų Afrika.
Antrasis kelionės etapas prasidėjo būtent čia ir baigėsi gegužę Italijoje.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 9436e89e-7989-8089-37b2-c376c9b57d6c.