​Overland – pasaulinė ekspedicija su Iveco automobiliais

Ekspedicija kovą nukeliavo palei Atlanto vandenyno pakrantę į Pietų Afrikos Respubliką. Kelionės atgal kelias driekėsi per centrinę Afrikos dalį ir baigėsi gegužę Romoje. Per 5 mėnesius buvo nuvažiuota 47‘000 km nesaugiais ir sunkiai pravažiuojamais keliais. Kelionės metu ekspedicija aplankė daugybę nuošalių vietų ir susipažino su daugybe skirtingų kultūrų.

Overland 12 misijoje dalyvavo IVECO automobiliai: istorinis kapotinis 330.30 ANW, įrengtas Mussa & Graziano firmos kaip valgykla ir gyvenamosios patalpos, naujos kartos DAILY 4x4 – 5,5 t bendrosios masės automobilis, kurio bazėje Onnicar įrengė medicininės pagalbos stotį, Trakker 6x6 automobilyje įrengtos Sperotto firmos remonto dirbtuvės, bei du Massif 4x4 automobiliai su TruckTech instaliuota TV komandos įranga.

Ekspedicijos metu, didelis dėmesys buvo skirtas humanitariniams tikslams įgyvendinti. Kelionėje automobiliu DAILY 4x4 keliavo keturi medikai iš Parmos universiteto bei Ospedaliero-Universiatario firmos. Komanda rinko ir apdorojo statistinius duomenys, pasitelkę modernią televizinę įrangą teikė konsultacijas nuotoliniu būdu, bendravo su žmonėmis ir įstaigomis, kurioms reikalinga pagalba.

Beppe Tenti buvo dar kartą paskirtas 16 žmonių komandos vadu, kuri keliavo 4 pamainomis. Viso 40 žmonių dalyvavo misijoje, įskaitant ir Beppe Simonato. Klientų aptarnavimo skyrius koordinavo 6 IVECO automobilių kelionės detales ir palaikė ryšį su centrine IVECO būstine Turine.

RAiUno nuo 2010 m. rudens pradės rodyti dokumentinę medžiagą iš Overland 12 ekspedicijos.

www.overland.org

Iveco ir Overland 12 – nuotykiai tęsiasi

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 6298ea9e-f9cb-8089-73e1-a770187588ee.