DAILY HI-MATIC

​8 pavarų automatinė pavarų dėžė - tikras vairavimo malonumas

Pirmoji rinkoje 8 pavarų automatinė pavarų dėžė didesniam komfortui ir saugumui.

Mažiausios degalų sąnaudos, nes galima pasirinkti Eco ir Power režimą.

10% mažesnės techninės priežiūros ir remonto išlaidos, lyginant su mechanine pavarų dėže, dėl išskirtinio patikimumo ir patvarumo.

Geriausios savo klasėje eksloatacinės savybės, didžiausia galia (205 AG) ir sukimo momentas (470 Nm).PASIRUOŠĘS ĮVYKDYTI BET KOKIĄ MISIJĄ.

URBAN: maksimalus manevringumas.

Puikiai tinka tiems, kuriems kasdien tenka važinėti mieste: NEW DAILY HI-MATIC URBAN užtikrina puikias važiavimo savybes ir maksimalų komfortą dėl prisitaikančio pavarų perjungimo mechanizmo, kuris suderina pavarų perjungimo valdymo logiką, pasirinkdamas iš 20 skirtingų programų.

REGIONAL: maksimalus komfortas.

Tie, kuriems reikia maksimalaus transporto priemonės universalumo, NEW DAILY HI-MATIC REGIONAL automobilyje atras idealų partnerį, galintį pasiūlyti puikias eksploatacines savybes, ECO ir POWER režimus bei didžiausią vairavimo malonumą.

INTERNATIONAL: maksimalus patikimumas.

Tie, kuriems reikia keliauti dideliais atstumais ir kurie ieško patogaus ir patikimo partnerio, gali pasirinkti NEW DAILY HI-MATIC INTERNATIONAL, geriausių eksploatacinių savybių automobilį su puikiu vairavimo komfortu. Didelis perdavimo skaičius ir turbinos-sąsūkos slopintuvo sukimo momento keitiklis užtikrina mažesnes degalų sąnaudas.


SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt