​Važiuoklės rėmas, pavarų dėžė ir pakaba

Siekiant užtikrinti ilgą ir be rūpesčių eksploataciją, naujajame Eurocargo 4x4 naudojamas ypatingai tvirtas rėmas iš lakštinio plieno, kurio mechaninės savybės yra tokios, kokių ir galima tikėtis iš didelės masės transporto priemonės, tačiau su mažesne keliamąja galia.

​Kadangi važiuoklės rėmas sutvirtintas „C“ profilio šoniniais elementais iš didelio takumo ir atsparumo plieno (Fe420), jis gali nesunkiai atlaikyti įtempimus, kuriuos sukelia nesubalansuotas krovinys ar netikėtas važiavimo trajektorijos pasikeitimas.

Siekiant metaliniams paviršiams suteikti ilgalaikę apsaugą, buvo patobulinti kai kurie mazgai, ir papildomai galima užsisakyti paviršių apdorojimą antikorozine bei apsaugos nuo nutrynimo priemone „Tectyl“.

ZF mechaninėse šešių pavarų dėžėse sumontuota servopavaros sistema, su kuria pavaras lengva perjungti netgi sudėtingomis darbo sąlygomis.

Nuolatinę visų varančiųjų ratų pavarą užtikrina išilginis diferencialas, paskirstantis sukimo momentą tarp priekinės ir galinės ašies.

Dar daugiau, jūs galite pasirinkti greitą ar lėtą paskirstymo santykį, priklausomai nuo kelio dangos sąlygų (kieta danga ar bekelė).

Visuose diferencialuose sumontuota rankinė užrakinimo sistema, kad varomoji galia būtų užtikrinta netgi ypač nepalankiomis sąlygomis, kai sukibimas su paviršiumi prastas.

Eurocargo 4x4 montuojama dvigubai žeminanti galinė ašis ir galima pasirinkti viengubų ar dvigubų ratų modelius.

Stabdžių sistemoje naudojami viengubi būgniniai stabdžiai ant galinės ašies ir dvigubi būgniniai stabdžiai priekyje, o spyruoklinę pakabą iš lakštinio plieno galima pasirinkti parabolinę arba pusiau elipsinę.

 

Specialūs pasiūlymai

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt