​​​​IVECO DAILY EURO 6, UNIVERSALUMAS IR PATVARUMAS

Universaliausia transporto priemonė, pasižyminti plačiausiu modelių asortimentu šiame pramonės sektoriuje

IVECO Daily Euro 6 asortimentas apima važiuokles su kabina, važiuokles su dviguba kabina ir važiuokles su platforma. Daily Euro 6 – tai vienintelis komercinis automobilis, kurio bendrasis leistinas svoris svyruoja nuo 3,3 iki net 7 tonų, ratų bazės – nuo 3 000 iki 4 750 mm, o kėbulo ilgis – iki 6 190 mm; tai atveria plačias universalaus naudojimo galimybes, pradedant pristatymo paslaugomis mieste ir baigiant sunkesniais transportavimo darbais, pvz., statybų sektoriuje.

IVECO Daily Euro 6 stiprumą ir patvarumą užtikrina unikali rėminė konstrukcija, sukonstruota su C formos šoniniais segmentais, pagamintais iš specialaus plieno, ir suteikianti maksimalų lankstumą kėbulų gamintojams. Daug kėbulo variantų, iš kurių galima rinktis, užtikrina neprilygstamą universalumą ir galimybę naudoti transporto priemonę daugybei įvairių darbų, todėl Iveco Daily Euro 6 galima lengvai pritaikyti įvairioms komunalinėms paslaugoms teikti, pradedant šiukšlių rinkimu ir baigiant miesto transportu, arba paversti jį techninės pagalbos transporto priemone, vilkiku ar greitosios pagalbos automobiliu; be to, jis toks tvirtas, kad jį puikiai galima perdaryti į šarvuotą transporto priemonę.

IVECO Daily Euro 6 važiuoklė su kabina pasižymi transporto sektoriuje vykdomam verslui naudingomis charakteristikomis, pritaikomomis jūsų poreikiams: kokie jie bebūtų, iš plataus siūlomo Daily modelių asortimento rasite sau tinkamą variantą ir galėsite mažomis sąnaudomis bei tausodami aplinką vykdyti savo veiklą ir užtikrinti savo verslo tvarumą.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt