​​​IVECO DAILY EURO 6 – IŠSKIRTINIS UNIVERSALUMAS​

Platus asortimentas, galintis patenkinti visus su transportavimu susijusius poreikius

IVECO Daily Euro 6 – universali komercinė transporto priemonė, pasižyminti plačiausiu modelių asortimentu šiame pramonės sektoriuje: tiekiama net 8000 gamyklinių versijų. Daily – vienintelis furgonas, kurio bendras leistinas svoris svyruoja nuo 3,3 iki net 7 tonų, o krovinių skyriaus tūris – nuo 7,3 m3 iki 19,6 m3. Dėl savo neprilygstamo universalumo IVECO Daily Euro 6 gali būti naudojamas daugybei įvairių darbų: pradedant pristatymo paslaugomis mieste su daugeliu sustojimų, pvz., siuntinių arba kurjerio tarnybos veiklai, ir baigiant sunkesniais transportavimo darbais, pvz., baldų gabenimu. IVECO Daily Euro 6 versijose derinamos skirtingos ratų bazės, vardinė galia, krovinių skyriaus tūris, vidaus aukštis ir keliamoji galia, kad galėtų būti patenkinami poreikiai, susiję su įvairiausio pobūdžio veikla.

IVECO Daily Euro 6 universalumas leidžia lengvai pritaikyti furgoną ir paversti šią komercinę transporto priemonę, pavyzdžiui, greitosios pagalbos automobiliu arba gelbėjimo tarnybų transporto priemone.

Įsigiję IVECO Daily Euro 6 savo veiklą galėsite vykdyti efektyviai, mažomis sąnaudomis ir tausodami aplinką, taip pat – užtikrinti verslo tvarumą.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt