​​​​IVECO DAILY EURO 6 – TRANSPORTAVIMO PROFESIONALAMS

Pakaba, pavarų dėžė ir keliamoji galia leidžia atlikti sudėtingiausius darbus

IVECO Daily Euro 6 furgonas sukonstruotas ir pagamintas kaip sunkvežimis. Puikiomis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminti priekinė pakaba ne tik užtikrina puikią transporto priemonės kontrolę, bet ir pakelia didžiausią leistiną apkrovą. Didžiausias leistina bendra masė yra 7 tonos, tad Daily gali vežioti didžiausio svorio krovinius visą dieną ir, jei prireiktų, net kasdien.

Naudojant lengvesnę, bet labai tvirtą QUAD-LEAF transmisiją, montuojamą visuose 3,5 tonos modeliuose, leistina maksimali priekinės ašies apkrova siekia 1 900 kg, o su QUAD-TOR transmisija, montuojama modeliuose su sudvejintais ratais, net 2 500 kg.
Didesnė IVECO Daily naudingoji apkrova leidžia atlikti darbą darant mažiau reisų, t. y. greičiau, ir taip sumažinti eksploatacines išlaidas ir taršą. Tai vienas iš daugelio dalykų, dėl kurių Daily, pasižymintis verslui naudingomis charakteristikomis, tapo mėgstama profesionalų transporto priemone.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt