Ypatingas saugumas

Modernios valdymo sistemos, skirtos bekelės darbams

Naujasis Trakker komplektuojamas su šiomis stabdžių sistemomis:

- ABS
- EBL
- ASR (užsakoma papildomai)

Važiuojant bekelės režimu mažesniu nei 15 km/h greičiu, vairuotojas gali atjungti ABS sistemos veikimą, tam kad stabdant ant slidaus ir nelygaus paviršiaus būtų užtikrintas vienodas ratų slydimas ir sukibimas. Automobiliui pasiekus didesnį nei 15 km/h greitį, ABS sistema įjungiama automatiškai.

Stabdžių antiblokavimo sistema

ABS (angl. Anti-lock Braking System) sistema neleidžia blokuotis ratams stabdant, nesvarbu kokiomis eismo sąlygomis yra važiuojama.

Iš sumontuotų ant ratų ABS daviklių perduodama tiksli informacija apie kiekvieno rato veikimą ir reakciją stabdymo metu. Todėl ABS gali iškart sumažinti stabdymo jėgą dar prieš užsiblokuojant vienam ar daugiau ratų. Jei dėl kelio paviršiaus būklės galima stabdyti staigiau, ABS vėl padidina stabdymo jėgą iki sukibimo ribos.

 

Stabdymo jėgos paskirstymas 

EBL (angl. Electronic Brake force Limitation) sistema paskirsto stabdymo jėgą ašims, atsižvelgiant į jų apkrovą stabdymo metu.

Iš sumontuotų ant ratų ABS daviklių perduodama tiksli informacija apie kiekvieno rato veikimą ir reakciją stabdymo metu.

Todėl įmanoma apskaičiuoti faktinį apkrovos pasiskirstymą tarp priekinės ir galinės ašies ir kalibruoti kiekvienai ašiai tenkantį stabdymo spaudimą realiuoju laiku, atsižvelgiant į esamas sąlygas.


Antipraslydimo sistema

ASR (angl. Anti-Slip Regulation) sistema naudoja tuos pačius ABS daviklių signalus ir užtikrina, kad greitėjimo metu varomieji ratai nepraslystų ir padidėtų jų sukibimas su paviršiumi.

ASR elektroninis valdymo blokas:

- optimizuoja transporto priemonės stabilumą,
- trukdo varomiesiems ratams slysti spaudimo metu,
- ir sumažina padangų dėvėjimąsi.

Naudojant ASR užtikrinamas geriausias įmanomas varomųjų ratų sukibimas net ir sudėtingomis sąlygomis, pavyzdžiui, vietose su stačiais nuolydžiais bei slidžiais paviršiais.


Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt