​Patikimos pavarų dėžės

Patikimos, veiksmingos pavarų dėžės

Naujuosiuose Trakker montuojamos ZF 9 ir 16 greičių pavarų dėžės

Jos puikiai pritaikytos transporto priemonės atliekamiems darbams, be to, jas naudojant užtikrinamas aukštas patikimumo lygis, mažos techninės priežiūros išlaidos ir didesnis efektyvumas bei našumas. 

Dviguba H pavarų jungimo sistema leidžia ją ypač lengvai valdyti.

16 greičių pavarų dėžė turi pavarų perjungimo svirties stiprintuvą Servo Shift, kuris užtikrina didesnį komfortą vairuotojui bei palengvina greitą ir tikslų pavarų perjungimą. Dėl pneumatinės stiprintuvo sistemos perjungti pavaroms reikia 50 % mažiau vairuotojo jėgos, o pavarų perjungimo svirties kelias sutrumpėja 40 %.

EuroTronic pavarų dėžė - tai komfortas ir patikimumas.

Naujuosiuose Trakker gali būti montuojamos ne tik įprastinės mechaninės, bet ir pažangios technologijos EuroTronic automatizuotos pavarų dėžės, kurių pavarų perjungimo svirtis yra ant vairaračio. 

Ši pavarų dėžė turi įvairių privalumų, pvz., ji yra 60 kg lengvesnė už mechaninę pavarų dėžę, kompaktiškesnė ir turi mažiau pneumatinių bei elektrinių jungčių. 

Kadangi ši pavarų dėžė be sinchronizatorių, pavarų perjungimas yra greitesnis ir sklandesnis: sistema apsaugo nuo neteisingos pavaros pasirinkimo. 

EuroTronic pavarų dėžė gali dirbti visiškai automatiniu arba pusiau automatiniu režimu. Nustačius automatinį režimą, pavara parenkama atsižvelgiant į apkrovą, eismo sąlygas ir vairavimo stilių, taigi optimizuojamos greitėjimo charakteristikos, kuro sunaudojimas ir važiavimo komfortas. Važiuojant sudėtingomis sąlygomis, pvz., bekele, paspaudus mygtuką ant prietaisų skydelio galima pasirinkti bekelės režimą, kad būtų perduodamas didesnis sukimo momentas ir galia.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt