TECHNOLOGIJA IR VERTĖ

HI-MUX / NAUJAS VAŽIUOKLĖS IŠDĖSTYMAS

Visiškai pakeistos NAUJOJO STRALIS elektros ir elektroninės sistemos, kurios papildytos naujais blokais, siekiant optimaliais ištekliais valdyti daugiau funkcijų.
Naujasis HI-MUX yra patikimesnis, apdoroja daugiau duomenų ir gali pasiūlyti funkcijas, kurios panašios į naudojamas lengvuosiuose automobiliuose. Tinklo greitis yra dvigubai didesnis, todėl galima apdoroti didelį kiekį duomenų, reikalingų HI-CRUISE GPS sistemai su numatymo funkcija.

HI-MUS and new chassis layout - New truck STRALIS XP IVECO 

NAUJA PLATFORMA UŽ KABINOS

Nauja važiuoklės platforma pagerina ir funkcionalumą, ir saugumą. Plokštės uždengia praėjimą nuo vieno šono į kitą iki galinės pakabos atramos ir nėra išsikišusių varžtų ar kitų detalių, trukdančių operatoriui saugiai dirbti. Medžiagos iš aliuminio ir nerūdijančio plieno užtikrina atsparumą korozijai.

Catwalk - New truck STRALIS XP IVECO 

NAUJA GALINĖ PAKABA. SVORIO SUMAŽINIMAS

Dėl naujos galinės pakabos padidėja patvarumas ir patikimumas bei sumažėja automobilio masė. Jos dalys perdarytos ir svoris sumažintas 45 kg, o eksploatacinės savybės nenukentėjo. Dėl kompaktiško naujo stabilizatoriaus strypo dydžio padidėjo užvažiavimo ir nuvažiavimo kampai. Be to, naujoji pakaba yra atsparesnė korozijai.

New rear suspension - New truck STRALIS XP IVECO 

NAUJOS, Į LENGVOJO AUTOMOBILIO PANAŠIOS FUNKCIJOS

NAUJAJAME STRALIS siūlomos funkcijos, kurios panašios į naudojamas naujuose lengvuosiuose automobiliuose, kad krovininį automobilį būtų dar lengviau ir patogiau vairuoti:
• LED žibintai;
• Naujas centrinis durelių užraktas su nuotoliniu valdymu ir žibintų signalais;
• Vidinio apšvietimo intensyvumo reguliavimas;
• Automatinis avarinių žibintų įjungimas, kai staigiai lėtėjama ar stabdoma.

Centrinio skydelio konstrukcija taip pat pakeista, atsižvelgiant į naujas elektros ir elektronines sistemas.
Paspaudus vaire įmontuotą mygtuką, galima atverti ar užverti trumpąjį meniu su dažniausiai naudojamomis funkcijomis

New car-like features - New truck STRALIS XP IVECO 

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt