IVECO DAILY EURO 6 – TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR TEIKIAMOS PASLAUGOS

Visapusiška profesionaliai teikiamų paslaugų pasiūla siekiant padėti jūsų verslui

IVECO Daily Euro 6 sudarys sąlygas vykdyti verslą, o jums teikiamos paslaugos padės pailginti jo eksploatavimo trukmę. IVECO siūlo lanksčias sąlygas: galite rinktis įvairiai derindami planines techninės priežiūros ir išplėstines garantinės priežiūros paslaugas, kad jos geriausiai atitiktų verslo poreikius. Taip pat galite pritaikyti savo paketą įtraukdami papildomų paslaugų: pagrindinės pasiūlymo paslaugos (techninė priežiūra, transmisijos priežiūra, papildoma transmisijos priežiūra, nusidėvėjimo tikrinimas) gali būti derinamos, siekiant sudaryti labiausiai jūsų verslui tinkančią sutartį.

IVECO ASSISTANCE NON-STOP paslauga suteikia galimybę skambinti pagalbos tarnybai 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę, kad Daily furgonas ir jūsų verslas galėtų funkcionuoti nenutrūkstamai. IVECO NON-STOP yra IVECO sukurta originali mobilioji programėlė, kuria galima naudotis prireikus susisiekti su IVECO komercinei transporto priemonei sugedus.

IVECO CAPITAL yra IVECO siūlomų finansinių paslaugų tarnyba, teikianti platų komerciniams automobiliams skirtų finansavimo, išperkamosios nuomos, nuomos ir kitų paslaugų, įskaitant išplėstinės garantinės priežiūros, techninės priežiūros ir remonto paslaugas, kurios gali būti įtrauktos į paketą. Visi finansiniai paketai gali būti sudaryti atsižvelgiant į individualius klientų poreikius ir taikomi visų tipų transporto priemonėms – tiek naujoms, tiek naudotoms. IVECO CAPITAL teikia klientams profesionalias konsultacijas renkantis finansinį produktą, kuris geriausiai atitiktų jų verslo finansinius ir fiskalinius reikalavimus. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į savo IVECO atstovą.

IVECO ORIGINALIŲ DALIŲ skyrius užtikrins, kad jūsų Daily furgonas veiktų patikimai ir mažomis sąnaudomis tarnautų jums ilgus metus. Siūlomas platus asortimentas, kuris apima naujas ir restauruotas dalis, taip pat remonto komplektus ir telematikos sprendimus. IVECO valdo 8 atsarginių dalių sandėlių tinklą ir naudoja pažangiausias technologijas, siekdama užtikrinti pristatymą visą parą visoje Europoje.


IVECO MĖGĖJŲ PARDUOTUVĖ

Savo IVECO atstovybėje arba IVECO internetinėje parduotuvėje: www.ivecostore.com galite rasti įvairių IVECO darbo ir laisvalaikio drabužių, kanceliarinių prekių ir įtaisų.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt