ŽEMIAUSIA TCO + ŽEMIAUSIA CO2 = TCO2 ČEMPIONAS

Naujasis STRALIS XP: iki -5.6% TCO ir iki -11% CO2

KIEKVIENOS UŽDUOTIES TCO ČEMPIONAS

Mes keitėme visus TCO ir tvarumą veikiančius veiksnius – nuo krovininio automobilio vertės ir degalų sąnaudų iki techninės priežiūros ir darbinės būklės. Mes gerinome:
efektyvumą – padidinome įdiegę konkrečios paskirties automobiliams skirtus degalų taupymo sprendimus (pvz., SMART EGR),
numatymo galimybes – kurias siūlo IVECO HI-CRUISE sistema,
pasipriešinimą riedėjimui – sumažinome panaudoję Eco padangas,
energijos optimizavimą – pasiekėme su išmania pagalbine įranga.
Krovininiame automobilyje vien tik degalai sudaro nuo 35 % iki 40 % bendrosios nuosavybės kainos (TCO): kiekvienam krovinių gabentojui kuro sąnaudų gerinimas yra lemiamas konkurencingumo didinimo veiksnys. Štai kodėl kurdami NAUJAJĮ STRALIS mes didžiausią dėmesį skyrėme energijos valdymui.
NAUJOJO STRALIS degalų taupymo rezultatai matuojami dviženkliais skaičiais, lyginant su senuoju modeliu, o naujos technologijos, funkcijos ir paslaugos padėjo dar labiau sumažinti TCO.
NAUJASIS STRALIS gali sutaupyti iki 11 % degalų – o tai atitinka bendrosios nuosavybės kainos sumažėjimą 5,6 %. 

KIEKVIENOS UŽDUOTIES CO2 ČEMPIONAS

NAUJAJAME STRALIS ekonomija ir ekologija dera kartu: tai laiminti visų IVECO gaminių formulė.
Išskirtinė IVECO išmetamųjų dujų apdorojimo sistema HI-SCR yra lengvesnė, mažesnė efektyvesnė ir paprasčiau techniškai prižiūrima, nei bet kokios kitos Euro 6 sistemos. Tai reiškia, kad HI-SCR sumažina ne tik emisijas, bet ir išlaidas. NAUJAJAME STRALIS degalų sąnaudos mažinamos naudojant pažangias technologijas ir žmogiškuosius veiksnius. Mūsų VAIRAVIMO STILIAUS ĮVERTINIMO sistema yra galingas ir vertingas informacijos šaltinis apie vairavimo stilių ir jo įtaką, padedantis sumažinti degalų sąnaudas ir CO2 emisijas. Už aplinkosaugą atsakingi specialistai įvertins NAUJOJO STRALIS XP siūlomą galimybę, kurią suteikia VAIRAVIMO STILIAUS ĮVERTINIMO sistema, sumažinti transporto priemonių išmetamų CO2 teršalų kiekį.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt