ŽEMIAUSIA TCO + ŽEMIAUSIA CO2 = TCO2 ČEMPIONAS

Iki -7 % mažesnė TCO lyginant su dyzelinu

KIEKVIENOS UŽDUOTIES TCO ČEMPIONAS

STRALIS NP yra revoliucija pasaulio transporte: pirmą kartą alternatyviais degalais varomas automobilis suteikia galimybę ne tik sumažinti aplinkos taršą, bet ir grąžinti investicijas – jo bendroji nuosavybės kaina yra 7 % mažesnė už dyzelinių krovininių automobilių TCO (priklauso nuo šalies).
Šį taupymą galima dar padidinti naudojant išskirtines IVECO patarimų dėl degalų taupymo paslaugas. TCO2 live remiasi ilgamete patirtimi gamtinių dujų ir energijos srityje, todėl gali pasiūlyti pilną ir integruotą išlaidų mažinimo sprendimų paketą. Juos sudaro:
• TCO2 ADVISING (patarimai dėl degalų taupymo);
• TCO2 DRIVING (degalų taupymui skirti vairavimo kursai);
• Ir išskirtinė UPTIME GUARANTEE formulė.

KIEKVIENOS UŽDUOTIES CO2 ČEMPIONAS

STRALIS NP ekonomija ir ekologija dera kartu. Gamtinės dujos yra geriausi alternatyvūs degalai nuo tada, kai dyzelinas laimėjo varžybas prieš benziną. Tai nėra bandomasis sprendimas: jis jau padarytas – tai gerai patikrinta technologija, kurią IVECO pristatė dar 1996 m. ir kurios patikimumą įrodė dešimtys tūkstančių IVECO dujomis varomų autobusų ir krovininių automobilių visos Europos keliuose.
STRALIS NP yra dujomis varomas krovininis automobilis, kuris gali pasiūlyti galią, nepriklausomybę nuo degalinių, važiavimo komfortą ir gyvybingumą, atitinkantį tarptautinius tolimųjų pervežimų standartus, pristatantis dvigubą galimybę transporto profesionalams, kuriems rūpi gamtos apsauga:
• Sumažinti teršalų emisijas, triukšmą ir visus kitus kenksmingus veiksnius;
• Sumažinti CO2 išmetimą ir taip prisidėti prie transporto keliamos taršos mažinimo, sumažinant CO2 emisijas 95 % (lyginant su suspaustu ar suskystintu biometanu).

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt