​​​​IVECO DAILY EURO 6 – GERIAUSIAS PARTNERIS PELNINGUMUI DIDINTI

IVECO Daily Euro 6 važiuoklė su kabina yra profesionalus partneris, idealiai tinkantis jūsų verslui

Įsigiję IVECO Daily Euro 6 važiuoklę su kabina galite būti tikri, kad darbas bus atliekamas efektyviai, o einamosios ir techninės priežiūros išlaidos (bendrosios eksploatacinės išlaidos) nedidelės. Sakydami, jog tai geriausias jūsų verslo partneris, taip pat turime omenyje, kad visada ir visur galite pasitelkti profesionalių techninės priežiūros paslaugų teikėjų tinklą.

SUTAUPOMA IKI 8 % DEGALŲ *

Daily Euro 6 taupo kurą. Naujoji pažangi sistema „EcoSwitch PRO“ vairuotojui nesiimant veiksmų pati nustato, kada reikia reaguoti, atpažindama, ar transporto priemonė yra pakrauta, ar ne, ir sumažina degalų suvartojimą, taigi ir išmetamų teršalų kiekį. Be viso šito, įrengta „Driving Style Evaluation“ (DSE) (vairavimo stiliaus vertinimo sistema), veikianti kaip instruktorius, tikruoju laiku teikdama vairuotojui patarimus, kaip pagerinti važiavimo stilių ir galiausiai sutaupyti degalų. Patirtis parodė, kad vien naudojantis DSE patarimais galima sutaupyti net 15 % degalų.

IKI 12 % MAŽESNĖS TECHNINĖS PRIEŽIŪROS IR REMONTO IŠLAIDOS **

Dėl ilgiau eksploatuojamų komponentų „IVECO Daily Euro 6“ techninės priežiūros intervalai ilgesni, t. y. laikotarpis tarp jų yra 20 % ilgesnis.

* Palyginti su lygiaverčiais standarto „Euro 5b +“ reikalavimus atitinkančiais modeliais ir taikant bandymo metodiką, pagrįstą vadinamuoju naujuoju Europos važiavimo ciklu (angl. NEDC)
** Palyginti su lygiaverčiais standarto „Euro 5b +“ reikalavimus atitinkančiais modeliais

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt