​​​​IVECO DAILY EURO 6, PROFESIONALIAM TRANSPORTAVIMUI

Puikiomis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminti priekinė pakaba ir į sunkvežimių panaši važiuoklė, skirta profesionaliam transportavimui

IVECO Daily Euro 6 sukurtas atlikti sudėtingiausius darbus. Didesnė naudingoji apkrova leidžia atlikti darbą efektyviau ir mažesniu skaičiumi reisų, taip sumažinant eksploatacines išlaidas ir jūsų komercinis automobilio taršą.
Daily, kurio didžiausia leistina bendroji masė gali siekti iki 7,2 tonos, yra vienintelis lengvasis komercinis automobilis, kuriame montuojamas tvirtas apkrovą išlaikantis plieninis rėmas, pagamintas iš didelio atsparumo iki 5 mm storio plieno ir užtikrinantis didesnę keliamąją galią, ir optimizuotos visų modelių krovinių gabenimui svarbios savybės.
Puikiomis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminčios priekinės pakabos ne tik užtikrina puikų transporto priemonės valdymą, bet ir pakelia didžiausią leistiną apkrovą. Naudojant lengvesnę, labai tvirtą QUAD-LEAF pakabą, montuojamą visuose 3,5 tonų modeliuose, padidėja leistina maksimali priekinės ašies apkrova, kuri IVECO Daily Euro 6 7 t it 7,2 t modeliuose su sudvejintais ratais siekia net 2 500 kg.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt