IVECO ACCESSORIES

IVECO ACCESSORIES sukūrė visą asortimentą automobiliui skirtų aukštos kokybės priedų, kad patenkintų vairuotojo poreikius: tai būdas NAUJAJAME STRALIS pabrėžti stilių, padidinti matomumą, technologijų teikiamą naudą ir komfortą.

MATOMUMAS

Apšvietimo ir lempučių juostos visiškai integruoti į kabiną, kad pabrėžtų jos formą ir pagerintų matomumą. Galima pritaikyti ir kliento įmonės ženklą ir pabrėžti įmonės įvaizdį.

STILIUS

NAUJĄJĮ STRALIS su nauju apdailos rinkiniu galima padaryti netgi dar išskirtesniu, naudojant veidrodėlių uždangas ir chromuotas detales, tokias kaip ratų gaubtai ir veržlių gaubteliai: galima pasirinkti įvairius priedus, pabrėžiančius automobilio charakterį ir stilių.

AUKŠTOSIOS TECHNOLOGIJOS

HI-VISION suderina inovaciją, technologiją ir naudojimo paprastumą, siekiant iki maksimumo pakelti pramogų lygį. Naujoji HI-SOUND garso sistema sukurta iš esmės pagerinti gyvenimo kabinoje kokybę.

KOMFORTAS

Sėdynių uždangalai ir kilimėliai puikiai pritaikyti prie kabinos interjero, o pasirinktos medžiagos atitinka visus darbo reikalavimus. Dėl sulenkiamo staliuko ir kavos aparato bet kuris sustojimas pavirsta atpalaiduojančiu poilsiu.

Pilnas Iveco Accessories asortimentas pateiktas priedų kataloge ir interneto svetainėje http://application.cnh-parts-service.eu/iveco.php

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt