TCO2 LIVE

Pilnas paslaugų paketas

IVECO TCO2 LIVE yra daugiau nei komercinis pasiūlymas – tai pažadas: mes palaikome kliento pusę, jiems siekiant sumažinti TCO. IVECO sukūrė patį universaliausią paketą, padedantį sumažintį bendrąją nuosavybės kainą, ir pirmą kartą siūlo pilną patarimų dėl degalų taupymo paslaugų rinkinį.

PRASTOVŲ SERVISE KOMPENSAVIMO GARANTIJA

Kaip savo gaminio patikimumo ir techninės priežiūros tinklo paslaugų garantiją IVECO siūlo visiškai naują paslaugą UPTIME GUARANTEE. Su UPTIME GUARANTEE, jei STRALIS negalėtų važiuoti dėl techninio gedimo, jis bus suremontuotas per 24 valandas IVECO TRUCK STATION techninės priežiūros centre (remonto trukmę nustato IVECO klientų aptarnavimo centras). Jeigu tai neįmanoma, IVECO klientui suteiks:
• Atsarginį krovininį automobilį (jei yra galimybė) arba
• Kompensaciją už kiekvienas 24 valandas prastovos dirbtuvėse (iki 4 dienų).
UPTIME GUARANTEE įtraukta į standartinį NAUJOJO STRALIS NP paketą ir į ELEMENTS 3XL / 2XL sutartis (iki 5 metų).TCO2 ADVISING

IVECO yra universalus „konsultantas dėl degalų“ – tai pilnu etatu dirbantis partneris, siekiant transporto efektyvumo ir verslo tvarumo. Mūsų efektyviausių degalų taupymo metodų patirtis remiasi daug metų rinktais automobilių eksploatacijos duomenimis, kurie surinkti ir apdoroti (bendradarbiaujant su mūsų klientais) įvairiomis darbo sąlygomis ir skirtinguose keliuose.
Dabar IVECO šias savo unikalias technines žinias siūlo kaip paslaugą, kurią kiekvienoje rinkoje teikia pasišventę degalų specialistai, nuolat stebintys pagrindinius transporto parko veiklos rodiklius ir pateikia pritaikytus tobulinimo planus. Įsigijant STRALIS NP modelį, TCO2 ADVISING ataskaita nemokamai teikiama 1 metus.

TCO2 DRIVING

Geri vairuotojai degalų gali sutaupyti naudodami geriausius technologinius prietaisus: štai kodėl IVECO siūlo specialias vairuotojų mokymo programas, ugdančias mūsų klientų vairuotojų įgūdžius. Mes galime išmokyti, kaip sumažinti degalų sąnaudas, pratęsti automobilio eksploatacija ir padidinti saugumą kelyje.
Kursus galima pritaikyti kliento reikalavimams ir jie gali vykti kliento arba IVECO patalpose. Nagrinėjamos temos:
• Informacija apie automobilį, jo savybes ir funkcijas;
• Vairavimo pamokos su profesionaliu instruktoriumi

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt