KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Visos IVECO paslaugos (nuo finansavimo iki techninės priežiūros, nuo pagalbos iki remonto) yra skirtos didinti automobilio darbo laiką ir kliento verslo pelningumą.

IVECO CAPITAL logo - New truck STRALIS XP

IVECO CAPITAL
IVECO CAPITAL yra bendros IVECO prekinio ženklo įmonių finansinės paslaugos, kuriomis siūlome visas komercinių automobilių finansavimo, išperkamosios nuomos, nuomos ir kitas papildomas paslaugas. Į šį paketą taip pat galima įtraukti pratęstą garantiją, techninės priežiūros ir remonto paslaugas ir įvairias draudimo rūšis.*
Visi finansiniai sprendimai pritaikomi kliento poreikiams ir taikomi naujiems automobiliams ir jų modifikacijoms.
IVECO CAPITAL klientams suteikia profesionalius patarimus, kaip pasirinkti paslaugų komplektą, kuris geriausiai atitinka jų verslo finansinius ir fiskalinius reikalavimus. Daugiau informacijos gausite susisiekę su savo IVECO atstovu.
Daugiau informacijos gausite susisiekę su savo IVECO atstovu.
* Priklauso nuo kredito įstaigos leidimo. Pasiūlymai ir produktai gali keistis, priklausomai nuo šalies ir vietinių fiskalinių bei buhalterinių reikalavimų.

IVECO ASSISTANCE NON-STOP logo - New truck STRALIS XP

IVECO ASSISTANCE NON-STOP
IVECO ASSISTANCE NON-STOP yra tik vieno skambučio atstumu nuo jūsų – 24 valandas per dieną, 7 dienas per savaitę – kad padėtų mūsų klientams bet kada ir bet kur.

 

IVECO NON-STOP logo - New truck STRALIS XP

IVECO NON-STOP
IVECO NON-STOP yra nauja programa išmaniesiems telefonams, su kuria galite išsikviesti pagalbą kelyje. Klientui reikia tik įvesti automobilio identifikavimo numerį ir valstybinį numerį. Tuomet telieka paspausti mygtuką ir paprašyti pagalbos (prie pranešimo galima pridėti ir nuotrauką, kad būtų lengviau nustatyti gedimą).

IVECO GENUINE PARTS logo - New truck STRALIS XP


IVECO GENUINE PARTS

IVECO GENUINE PARTS suteikia didžiausią NAUJOJO STRALIS vertės išlaikymo garantiją, apsaugo nuo neplanuotų prastovų ir užtikrina žmonių bei prekių saugumą.
IVECO siūlo platų įvairių naujų ir perdarytų sudedamųjų dalių, remonto rinkinių ir telematikos sprendimų pasirinkimą. Jie tinka bet kurioje NAUJOJO „STRALIS“ eksploatacijos stadijoje.
IVECO valdo 8 aukštos kokybės atsarginių dalių sandėlių tinklą visoje Europoje, kurių bendras plotas yra 330 000 kvadratinių metrų, juose laikomos 350 000 pavadinimų dalys, o pristatymas garantuojamas 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

IVECO FAN SHOP logo - New truck STRALIS XP


IVECO FAN SHOP

IVECO FAN SHOP parduotuvės visose IVECO atstovybėse pardavinėja darbui ir poilsiui skirtus gaminius, krepšius ir dovanas, raštinės reikmenis ir smulkmenas. Prekių katalogą rasite www.ivecostore.com.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt