NAUJOJO DAILY EURO 6 ISTORIJA

VERSLO INSTINKTAS NUO 1978 m

Daily DNR tapatybė aiškiai buvo nustatyta nuo pat pradžių, kai pirmoji versija 1978 metais buvo pristatyta visuomenei.Tvirto plieno rėmo, perimto iš sunkiasvorių krovinių gabenimui skirtų Iveco automobilių, bei variklių įvairovės ir patikimumo dėka Daily tapo neginčijama legenda. Ir dabar, praėjus 36 metams nuo pirmosios kartos, Naujasis Daily vėl patvirtina pranašumą transporto priemonės, kuri daugiau nei bet kuri kita prisidėjo prie revoliucingų pokyčių tradiciniuose komercinio transporto modeliuose, nustatant naujus tikslus bei numatant technologines naujoves.

 

 

1978
Pirmosios Daily kartos gimimas. Sukurtas pirmasis komercinis automobilis su nepriklausoma priekine pakaba, tvirta rėmine konstrukcija ir galinių ratų pavara: idealus sprendimas ypač sunkioms užduotims bei įvairiausių kėbulų montavimui.

 

 

1999
Inovacingas dizainas, komfortas ir ergonomiškumas: ši nauja Daily karta pristatė modernią kabiną, pagamintą su aukščiausios kokybės medžiagų, dar niekada nenaudotų komercinėse transporto priemonėse. Automobilyje montuojami nauji turbo dyzeliniai varikliai su turbo įpūtimu bei Common-Rail technologija, kurios ekonomiškumas ar ekologiškumas pripažinti visame pasaulyje.

 

Šiandien
Tęsdamas tradicijas, DAILY užtikrina neprilygstamą našumą, neribotą universalumą, vidinį tvirtumą ir unikalų ilgaamžiškumą. Be to, naujajame DAILY EURO 6 įdiegtos naujos funkcijos, dėl kurių ši mašina yra puikus pasirinkimas mūsų klientų verslo plėtrai. Dėl plataus Euro 6 variklių diapazono, savo klasėje mažiausių bendrųjų eksploatavimo išlaidų, įdiegtų naujo lygio ryšio priemonių ir pagerinto produktyvaus komfortiškumo ši mašina yra puiki verslo partnerė.

Naujoji DAILY EURO 6 gali būti varoma dyzelinio, suslėgtųjų gamtinių dujų arba vien elektros variklio, ja važiuodami puikiai jausitės ir didmiestyje, ir važiuodami ilgus atstumus. Reiklesniems klientams siūlome naujosios kartos DAILY HI-MATIC EURO 6 su šioje klasėje išskirtine 8 greičių automatine pavarų dėže, užtikrinančią visišką vairavimo malonumą.

 

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt