IVECO DAILY EURO 6

Važiuoklė su kabina transportavimo sektoriui

Naujoji IVECO Daily važiuoklė su kabina dar labiau patobulinta. Naujojoje komercinėje transporto priemonėje įdiegta naujų funkcijų, dėl kurių jis tampa dar patrauklesnis partneris jūsų vežimo įmonei.
Daily Euro 6 panaudotos technologijos ir inovacijos padės efektyviai valdyti važiuoklę su kabina. Dėl mažesnių eksploatacinių išlaidų jūsų įmonė pasieks geresnius galutinius rezultatus.
Naujoji kabina yra patogesnė ir geriau izoliuota nuo triukšmo, o HI-MATIC pavarų dėžė leis vairuotojams pajusti tikrą vairavimo malonumą.
Naujajame IVECO Daily taip pat užtikrintas naujas jungiamumo lygis – galima prijungti mobiliuosius prietaisus (išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį), kad transporto priemonė taptų jūsų pagalbininke atliekant darbus ir vairuojant.
Siūlomas plačiausias šioje pramonės srityje modelių asortimentas tapo dar platesnis, siekiant patenkinti kintančius verslo ir transporto sektoriaus veiklos vykdytojų reikalavimus visame pasaulyje.

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt