NAUJOJI HI-TRONIX TRANSMISIJA IR PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO INTEGRUOTA SISTEMA HI-CRUISE

Abipusiškai naudingas važiavimo stilius: tinkantis vairuotojams ir transporto priemonių savininkams

HI-TRONIX PAVARŲ DĖŽĖ

Naujos kartos 12 pavarų HI-TRONIC automatizuota transmisija su elektronine sankaba siūlo naujausias technologijas savo kategorijoje:
• Modulinė ir techniškai lengvai prižiūrima konstrukcija;
99,7 % efektyvumas;
• Ypatingas patvarumas;
• Plačiausias savo klasėje pavarų diapazonas (16,7);
• Geriausias savo klasėje sukimo momento santykis su mase.

Lyginant su senesniais modeliais, HI-TRONIC pagerina visus eksploatacinius rodiklius: pavarų perjungimo laikas sutrumpėja 10 %, ji sukurta beveik du kartus didesniam pavarų skaičiui ir transmisijos alyvą reikia keisti tik kas 600 000 kilometrų (važinėjant tolimais maršrutais).
HI-TRONIX taip pat įdiegtos kitos funkcijos, pvz., manevravimo režimas (lėtas važiavimas) važiuojant mažu greičiu, darbas sukimo momento keitimo režimu, siūbavimo funkcija, kai reikia atkurti sukibimą su blogai sukimbančiu paviršiumi, 4 atbulinės eigos pavaros ir nauji galios perdavimo velenai (PTO).

HI-CRUISE INTEGRUOTA VAŽIAVIMO SISTEMA

Kartu su HI-TRONIC transmisija NAUJASIS STRALIS pristato ir HI-CRUISE integruotą važiavimo sistemą, kurioje yra tokios sistemos su GPS, kaip važiavimo pastoviu greičiu su numatymo funkcija ir pavarų perjungimo, taip pat ekonomiško riedėjimo funkcija.
Transmisija ir GPS sistema veikia viename tinkle, todėl galima naudoti važiavimo strategiją su numatymu, kuri puikiai atitinka vietovės reljefą ir pavarų perjungimo seką. Į naująją HI-CRUISE sistemą taip pat integruoti tokie ECOSWITCH parametrai, kaip pastovus nustatytas greitis ir sukimo momento ribotuvas: jis apriboja degalų sąnaudas, o avariniu atveju išsijungia.

HI-CRUISE kartu su ECOSWITCH yra efektyvus vairuotojo pagalbininkas ir suteikia jam apčiuopiamus pranašumus:
• Greitį ir pavarų perjungimą valdo „elektroninio horizonto“ algoritmas, kuris taiko pažangius degalų taupymo metodus;
Apsaugą nuo netinkamo naudojimo užtikrina greičio ribotuvas, automatinis žemesnės pavaros įjungimas staigiai greitėjant ir elektroniniu būdu valdomas pavarų perjungimo sinchronizavimas;
• Išskirtinis važiavimo komfortas.

HI-CRUISE gamykloje tiksliai sureguliuota pagal realius bandymus keliuose, kad būtų patenkintos visos šalys:
Vairuotojai vertina HI-CRUISE todėl, kad ji sklandžiai veikia, supaprastina jų darbą ir leidžia jiems koncentruotis į saugumą, o ne į važiavimo rutiną.
Transporto priemonių savininkai HI-CRUISE labai vertina dėl ženklaus degalų taupymo (ir ilgalaikio patikimumo), netgi kai vairuoja mažai patirties turintys vairuotojai.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt